Rozpoczęcie wojewódzkie roku sportowego w Uniejowie [zdjęcia]

Rozpoczęcie szkolnego roku sportowego 2018/2019 odbyło się na terenie kompleksu sportowego w Uniejowie.

W Uniejowie odbyła się uroczysta Wojewódzka Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019.

Podczas gali podsumowano współzawodnictwo ogólnopolskie oraz międzypowiatowe szkół reprezentujących województwo łódzkie w roku poprzednim

Rozegrano także Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych dzieci i młodzieży.

FINAŁ WOJEWÓDZKI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH IGRZYSKA DZIECI –DZIEWCZĘTA 2006 I MŁODSZE

1.Plich Klaudia SP Wolbórz
2.Łaz Magdalena SP Nr 13 Bełchatów
3.Modelewska Julia SP Nr 4 Rawa Maz.

FINAŁ WOJEWÓDZKI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH IGRZYSKA DZIECI –CHŁOPCY 2006 I MŁODSI

1.Uliński Kacper SP Nr 3 Aleksandrów
2.Pietruszka Maciej SP Nr 2 Pajęczno
3.Jabłoński Hubert SP Nr 3 Aleksandrów

FINAŁ WOJEWÓDZKI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – DZIEWCZĘTA 2003, 2004, 2005

1.Rębacz Paulina SP Nr 12 Zduńska Wola
2.Jaguścik Julia PSP Strzałków
3.Pawelus Amelia SP Nr 13 Bełchatów

FINAŁ WOJEWÓDZKI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – CHŁOPCY 2003, 2004, 2005

1.Petrosyan Artur SP Nr 3 Opoczno
2.Namyślak Wojciech G. Galewice
3.Odziemek Jakub ZS w Komorowie

FINAŁ WOJEWÓDZKI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LICEALIADA –CHŁOPCY 2002 I STARSI

1.Budziński Maciej ZS-CEZ i U Rawa Maz.
2.Szafran Hubert I LO Zduńska Wola
3.Światek Bartłomiej LO Opoczno

FINAŁ WOJEWÓDZKI W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH LICEALIADA –DZIEWCZĘTA 2002 I STARSZE
1.Ciołak Magdalena LO .Kat. Rawa Maz.
2.Gierach Milena ZSP Kleszczów
3.Konieczna Wiktoria ZSP Nr 3 Bełchatów

W roku szkolnym 2017/18 w Finałach Ogólnopolskich w ramach współzawodnictwa sportowego szkół udział wzięło 47 szkół z województwa.

Łącznie uczniowie tych szkół zdobyli 16 medali w tym 7 złotych, 4 srebrne, 5 brązowych.
Medaliści reprezentowali poniżej wymienione szkoły.

1. Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach
I miejsce dziewcząt w badmintonie w ramach ID
Dyrektor szkoły – Waldemar Flajszer
Nauczyciele
- Svietlana Kosenchuk

2. Szkoła Podstawowa nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim
I miejsce dziewcząt w piłce ręcznej w ramach IMS
Dyrektor szkoły – Katarzyna Błażejewska
Nauczyciele –
Anna Kalinowska

3. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
I miejsce chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach ID
I miejsce chłopców i III miejsce dziewcząt w Szkolnej Drużynowej Lidze LA w ramach IMS
II miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w Czwórboju LA w ramach ID
Dyrektor szkoły - Elżbieta Głowacka
Z-ca Dyrektora – Ilona Zinser
Nauczyciele
- Paweł Zdrajkowski , Robert Kowalski, Kazimierz Tomczyk, Robert Kowalski, Przybysz Grzegorz, Alina Dutkowska

4. Zespół Sportowych Szkół Ogólnokształcących – Szkoła Podstawowa nr 5 w Skierniewicach
I miejsce w Szachach Drużynowych w ramach ID
Dyrektor szkoły – Sławomira Wenus
Nauczyciel – Bogusław Boder

5. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie
II miejsce w szachach w ramach ID
Dyrektor szkoły – Beata Piwowarska
Nauczyciel – Kazimierz Kwapisiewicz UKS „Jedynka Bełchatów”

6. Szkoła Podstawowa nr 13 w Bełchatowie
II miejsce dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych w ramach ID
Dyrektor szkoły – Damian Nowak
Nauczyciel

- Tomasz Wojciechowski

7. SMS Liceum Ogólnokształcące w Aleksandrowie Łódzkim
III miejsce w koszykówce dziewcząt w ramach Licealiady
Dyrektor szkoły – Renata Święciak – Ruda
Nauczyciel – Piotr Neyder, Rozwadowskiego Piotra

8. Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim
II miejsce w mini piłce siatkowej dziewcząt w ramach ID
Dyrektor szkoły – Wacława Bąk
Nauczyciel - Barbara Filipowicz

9. Szkoła Podstawowa nr 56 w Łodzi
I miejsce w mini piłce siatkowej chłopów ramach ID
Dyrektor szkoły- Włodzimierz Kurek
Nauczyciel – Krzysztof Domagała

10. I Liceum Ogólnokształcące w Ozorkowie
III miejsce w piłce siatkowej chłopców w ramach Licealiady
Dyrektor szkoły – Anna Plaskota
Nauczyciel – Agata Kokot Brygier

11. I Liceum Ogólnokształcące w Sieradzu
I miejsce w siatkówce plażowej chłopców w ramach Licealiady
Dyrektor szkoły – Grzegorz Pietrucha
Nauczyciel - Roman Firlit

12. Szkoła Podstawowa w Parzęczewie
III miejsce w siatkówce plażowej chłopców w ramach IMS
Dyrektor szkoły – Agnieszka Graczyk
Nauczyciel -
Paweł Kurowski

Redakcja

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3