ROZKŁAD JAZDY: MPK ŁÓDŹ (Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne) - autobusy i tramwaje

Zawsze aktualny rozkład jazdy autobusów i tramwajów w Łodzi. ... (© mat.pras.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zawsze aktualny rozkład jazdy autobusów i tramwajów w Łodzi. Autobusy i tramwaje - rozkład MPK Łódź.

Komentarze (53)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pasażerka (gość)

Na przystanku są wywieszone rozkłady jazdy inne niż te w Internecie. Przykład : autobus nr.84 Poselska -11Listopada. Proszę mi powiedzieć według którego mam planować jazdę? To tylko jeden z przykładów a jest ich więcej! I za co ja płacę 96zł miesięcznie?

codzienny pasażer. (gość)

Popieram, też bardzo mi zależy na przywróceniu tej linii 98 z Olechowa na Retkinię, ponieważ tam pracuję i miałem bezpośrednie połączenie. Od kiedy można spodziewac tej dobrej zmiany?

stała pasażerka. (gość)

Dlaczego tak mocno skrócono linię autobusu 98 i zlikwidowano linię 98 A? To było bardzo dobre połączenie z Retkini na Olechów! Proszę o niezwłoczne przywrócenie tej bezpośredniej linii autobusowej.

pasażerka ze śródmieścia (gość)

Tyle zmian robi się w celu usprawnienia komunikacji, nowa trasa, nowe ulice, nowe rozkłady, a czy zauważył koś, że obecnie zamkniętą częściowo ul. Kilińskiego jeździ tylko tramwaj nr 1, który w godzinach popołudniowych jeździ co drugi..., a kiedyś tą ulicą jeździły aż 3 tramwaje, natomiast tramwaj 14 jako jedyny ze śródmieścia na Dąbrowę jeździ np. co dwie 8 -ki i co dwie 10 -tki. W dodatku na krańcówce 14-stki Łodź - Dąbrowa, gdzie już dalej trzeba udać się przesiadkami autobusów, do których trzeba dostać się na wiadukt, niestety trzeba w dodatku przejść prawie cały wiadukt aby dojść do autobusowego przystanku, co oczywiście przyczynia się do spóźnienia na jadące obok nas autobusy, bo niestety dobiec się nie da, gdyż jest za daleko.. Czy to tak ma wyglądać udoskonalony transport komunikacji miejskiej? Może dla tych, którzy z niego nie korzystają....

pasażerka (gość)

Proszę zmienić informację o przejazdach linii 84. Rozkład podany na stronie MPK nie zgadza się z rozkładami na przystankach.Bardzo duży bałagan

gość z Janowa (gość)

Pytanie do redagujących informacje o trasach gdzie jest informacja o linii 10 ?????????????????

pasazerka (gość)

kiedy zostanie zaktualizowany rozklad jazdy np tramwaju 3 bo jest tylko do lodowej a dalej

Marek Rudnicki (gość)

Dlaczego likwidacja 98. teraz z Olechowa będzie trzeba do tramwaju 3 przyst. tramwaj i 98. Nowa trasa WZ to dla nas koszmar. teraz do pracy 50 min. od 1-go 1.30. Polepszy się !!!!

Anna (gość)

Na przystankach autobusowych są inne rozkłady jazdy i inne w internecie n.p. Z 10, 99, przystanek Wyszyńskiego- Retkińska w stronę śródmiescia.

Krzysztof Kurowski (gość)

UWAGA!!! Przecież to brednie kompletne są! Wg tego "aktualnego" rozkładu np. tramwaje nr 10 i 12 kursują wzdłuż ulic, na których od roku nie ma torów i zatrzymują się na nieistniejących przystankach. Czy ktoś za to odpowiada?