Policjanci z Rybnika zatrzymali podejrzanego o rozbój na barmanie w jednym z pubów w centrum miasta. Całe zdarzenie rozegrało się w piątkowe wczesne popołudnie.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z Rybnika zatrzymali podejrzanego o rozbój na barmanie w jednym z pubów w centrum miasta. Całe zdarzenie rozegrało się w piątkowe wczesne popołudnie. W trakcie nawiązanej z barmanem miłej konwersacji klient lokalu sięgnął po nóż leżący na blacie i zażądał pieniędzy.

Grożąc dużym kuchennym nożem zmusił barmana, aby zaprowadził go na zaplecze lokalu, gdzie z sejfu skradł 1200 zł. Wychodząc, wydał instrukcje, jak ma postępować po napadzie. Zażądał 10 minut na opuszczenie lokalu, pozwalając potem zadzwonić na policję. Po zamknięciu barmana w pomieszczeniu gospodarczym napastnik oddalił się z lokalu. Podejrzany o napad 26-letni mężczyzna został zatrzymany następnego dnia w innym rybnickim pubie przez policjantów z grupy szybkiego reagowania.

Funkcjonariusze ustalili, że już wcześniej wchodził on w konflikt z prawem. Jeżeli zarzuty potwierdzą się, będzie mu grozić kara do 12 lat więzienia.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!