(© arch. Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kierowcom powinno się lepiej jeździć po ul. Wschodniej, bo drogowcy zakończyli wymianę asfaltu od ul. Narutowicza do Północnej. Teraz utrudnienia będą tylko na skrzyżowaniu ul. Wschodniej i Jaracza oraz na chodnikach.

Remont Wschodniej, który trwa od połowy września, powoli zbliża się do końca. Kierowcy powinni już odczuwać różnice, bo drogowcy zeszli z jezdni. Do tej pory zajmowali połowę jej szerokości.

- Do wykonania pozostał jeszcze remont jezdni na skrzyżowaniu Wschodniej z Jaracza. Zostanie tam położona cegła klinkierowa. Utrudnienia w ruchu będą jednak tylko tymczasowe, więc skrzyżowanie pozostanie przejezdne - podkreśla Agnieszka Lubiatowska, rzeczniczka Zarządu Dróg i Transportu. - Wykonawca zamierza zakończyć prace na skrzyżowaniu do 23 października.

Z utrudnieniami muszą się też liczyć piesi, bo na Wschodniej pozostał jeszcze remont chodników. Wymiana płyt będzie trwać jeszcze w listopadzie.

Źródło: Mniej utrudnień na ul. Wschodniej

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    ziootek (gość)

    To nie ten przypadkiem odcinek, na którym coś dwa lata temu wymieniano asfalt po robotach kanalizacyjnych czy tam wodociągowych ŁSI? Co Joński osobiście przestawiał wykonawcy koparki po 5 m w lewo czy w prawo, bo wiedział lepiej gdzie mają kopać. Kto dokonywał odbioru? Oczywiście ZDiT? I po dwóch latach asfalt znowu do wymiany