W tym roku kształt fontanny pozostanie niezmieniony

W tym roku kształt fontanny pozostanie niezmieniony.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Rozpoczęła się gruntowna modernizacja starej fontanny w parku przy ul. Sobolowej, przy drodze prowadzącej do basenu Anilana.

Koszt remontu został wstępnie oszacowany na około... 600 tys. złotych.

- W tym roku otrzymaliśmy na ten cel prawie 125 tys. zł - mówi Aleksandra Salska z referatu komunalnego delegatury UMŁ na Widzewie. - Ta kwota zostanie przeznaczona na prace wodno-kanalizacyjne. O zabezpieczenie funduszy niezbędnych do przeprowadzenia prac budowlanych będziemy zabiegać w przyszłorocznym budżecie.

Tegoroczna część modernizacji potrwa do 10 listopada. Fontanna po remoncie zmieni nieco kształt. Zamiast dotychczasowych trzech mis, będzie miała tylko jedną.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Jakub Polewski (gość)

    Jakie "nieco" zmieni kształt? To jest jawna dewastacja klasycznej fontanny. Rozwalą ładna fontannę i przerobią na jakąś miskę z rurą! Zamiast wyremontować obecną, która jeszcze ma jakąś sensowną formę.