Rejestr pedofilów i gwałcicieli ONLINE. Przestępcy seksualni: NAZWISKA, ZDJĘCIA [DANE WRZESIEŃ 2018]

Redakcja

Rejestr pedofilów i gwałcicieli z Łódzkiego. Dane z oficjalnego rejestru prowadzonego przez Ministerstwo Sprawiedliwości i na bieżąco aktualizowanego. Aktualizacja wrzesień 2018. Przejdź do zdjęć >>>>

Okres wakacji sprzyja przestępcom seksualnym więc rejestr warto mieć przy sobie. Wykaz przestępców seksualnych wraz ze zdjęciami, adresami zamieszkania i konkretnymi przestępstwami, których się dopuścili, jest jawny. Każdy z nas może sprawdzić swojego sąsiada.

Przestępcy seksualni żyją wśród nas

Warto znać nazwiska i twarze tych osób, aby przestrzec znajomych i bliskich. Rejestr zaktualizowany na czerwiec 2018 zawiera nową listę przestępców seksualnych zaktualizowaną o bieżącą bazę danych. Zobacz przestępców seksualnych ze wszystkich miast i sprawdź, czy mieszkają obok Ciebie i Twoich bliskich. Możesz ich przestrzec przez przestępcami.

Kilkuset pedofilów i gwałcicieli

W części ogólnodostępnej rejestru przestępców seksualnych są dane i zdjęcia 768 osób - stan na 1 lipca 2018 roku. To głównie pedofile, którzy dopuścili się gwałtów na dzieciach poniżej 15. roku życia i sprawcy gwałtów popełnionych ze szczególnym okrucieństwem.

Sprawdziliśmy, jacy przestępcy seksualni z województwa łódzkiego (m.in. pedofile i gwałciciele) znaleźli się w publicznym rejestrze przestępców seksualnych. Taki rejestr jest dostępny w internecie. Na specjalnej stronie internetowej Ministerstwa Sprawiedliwości możemy sprawdzić dane osobowe, adres zamieszkania przestępców seksualnych.

W galerii zdjęciowej prezentujemy zboczeńców, którzy urodzili się na terenie województwa łódzkiego. Wielu z nich nie przebywa w warunkach odosobnienia, tylko żyje pośród nas.

Jakie dane pedofilów i gwałcicieli są jawne

W Rejestrze publicznym znajdziemy między innymi takie dane jak:

  • nazwisko, w tym także przybrane,
  • imiona,
  • nazwisko rodowe,
  • płeć,
  • data i miejsce urodzenia,
  • państwo urodzenia,
  • obywatelstwo lub obywatelstwa

.

Dodatkowo podawana jest też miejscowość, w której dany przestępca seksualny aktualnie przebywa (o ile lokalizacja znana jest służbom)

Pedofile i gwałciciele z Łódzkiego

W rejestrze przestępców seksualnych znajdują się m.in. osoby urodzone w miejscowościach województwa łódzkiego:

  • Brzeziny
  • Kamieńsk
  • Łask
  • Łęczyca
  • Łódź
  • Opoczno
  • Pabianice
  • Piotrków Trybunalski
  • Radomsko
  • Rawa Mazowiecka
  • Rusiec
  • Rydzew (pow. sieradzki)
  • Sieradz
  • Skierniewice
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Wieluń
  • Zgierz

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.09.2018, 14:53

Czerwony matoł.

24.09.2018, 23:43

czy wy obrońcy pedofilów w sutannach zwróciliście uwagę na pewną prawidłowość? Zawsze jak wpadają, to przepraszają Boga. To w końcu Boga gwałcili czy dzieci? Chyba przeprosiny i zadośćuczynienie należy się dzieciom i ich rodzicom, a nie Bogu.

24.09.2018, 13:05

masz jakies dowody kmiocie? czy tylko propagande od Michnika albo Lisa?

24.09.2018, 13:03

no widzisz deklu ZADEN!

12.09.2018, 12:06

który to ksiądż?

11.09.2018, 21:21

Faryzeuszy to szukaj w swoim środowisku katoliku, przede wszystkim tam gdzie chronią pedofilów przed świeckim wymiarem sprawiedliwości przenosząc ich do innych parafii.

11.09.2018, 20:30

przede wszystkim patrz w swoje odbicie w lustrze katoliku.

11.09.2018, 19:20

tw bolek jest taki mały farazeusik. Naucza i gani a sam jest pełen obłudy i nienawiści.

11.09.2018, 16:03

Ile razy na forum ubliżałeś staruszkom że powinni w domu siedzieć że przeszkadzają ci w tramwaju że przez nich nie możesz swego tłustego dupska posadzić na siedzeniu. Gdzie jest twoja miłość bliźniego zakłamany protestanciku ????????????

11.09.2018, 09:24

ale z twojego słownictwa aż emanuje katolicka miłość do bliźniego swego. Powinieneś więc podpisać się "normalny katolik"|
A co mówił Chrystus? "Milujcie swoich nieprzyjaciół" - Ewangelia Mateusza 5, 43-48
Cały czas wy katolicy utwierdzacie mnie w przekonaniu, że Wy z chrześcijaństwem macie sie nijak.

10.09.2018, 22:40

mamy przykład pedofila który jest bezkarny nasz niby wielki reżyser polanski powinien w gostyninie siedziec gdzie jest prawo sie pytam?

10.09.2018, 21:46

chyba cie odbyt swędzi debilu, POdaj szmato konkrety przyklady DOWODy na te "zbrodnie" kolku niedojebany

09.09.2018, 20:46

Napisz rabinie ile lat może mieć dziewczynka aby zgodnie z Torą mógł z nią współżyć dorosły mężczyzna?
Napisz czy to nie jest ohydna pedofilia, na którą zezwala Tora?

Staropolskie przysłowie mówi: Szukasz źdźbła w cudzym oku a nie dostrzegasz belki we własnym.

09.09.2018, 20:37

Posłuchaj pomocniku rabina.
Ad1). Wystarczy ze zrozumieniem czytać prasę.
Ad2). Wystarczyło ze zrozumieniem przeczytać mą wypowiedź. Czy to naprawdę takie trudne?
Ad3). Jak wyżej.

Po dacie mej odpowiedzi widać, że nie mam czasu na takie pierdoły, które ciebie fascynują.

09.09.2018, 19:51

Dobromił ty mały zboczu-siu

09.09.2018, 16:15

a może sam jesteś pedofilem w sutannie?

09.09.2018, 12:08

Dobromił występował też pod nikim "Uczony w Piśmie "

09.09.2018, 12:00

1. Skąd to wiesz?...
2. Masz ciekawe doświadczenia,..
3. Często bronisz KK i o Piśmie Świętym nie chcesz dyskutować?!

Doprawdy, ciekawy przypadek reprezentujesz...

A może sam ubierasz habit...

08.09.2018, 17:35

Dobromił vel tw bolek sam z sobą prowadzi dyskusje, ma chyba rozdwojenie jaźni , cymbałek z PISOKOMUNY

08.09.2018, 15:13

Totalna bzdura.
1. Wielu żonatych mężczyzn ma skłonności pedofilskie. Możliwość współżycia z kobietą absolutnie w niczym nie zaspokaja skłonności pedofilskich.
2. Posiadanie żony i częste współżycie nie eliminuje ciekawości i "potrzeby" skoku w bok. Mam wielu kolegów, którzy często zdradzili swe żony z cudzymi żonami.
3. O Piśmie Św. podyskutuj sobie z kimś innym - mam ciekawsze zainteresowania.

08.09.2018, 14:52

4/1 cd.
Puenta.
Obecnie jesteśmy na niebezpiecznym zakręcie historii, walczymy czy będziemy państwem suwerennym, bez korupcji i silnym gospodarczo, czy też lekceważonym i pogardzanym europejskim popychadłem.
Niemcy coraz bardziej dogadują się z Putinem, Macron/ Francja proponuje oprzeć bezpieczeństwo Europy nie na sojuszu wojskowym ze St. Zjednoczonymi, ale… na Rosji! To niechybnie doprowadzi do nowego podziału terytorialnego Europy! Ile ziem zagarnie Rosja dając głupim żabojadom ułudę bezpieczeństwa? W tych bardzo trudnych czasach wewnątrz mamy aktywną i groźną postkomunistyczną targowicę.
Polsce i Polakom potrzebna jest MĄDROŚĆ I JEDNOŚĆ !
Dlaczego nie zastanowiwszy się pomagasz wrogom naszej Ojczyzny?

08.09.2018, 14:50

3/1 cd.
4. Sekielski.
Przez długi czas oglądałem tego gościa w tv. Stracił moje zaufanie, mam o nim złe zdanie. Dlaczego on nie porusza problemu pedofilii wśród rabinów, dlaczego nie omawia udokumentowanych bardzo licznych zbrodni Żydów na Polakach? Czy możesz mi to wyjaśnić?
"Sekielski jest pierwszym odważnym" Nieprawda, gdyż:
a) Nie jest odważny - jest po linii i na bazie, za takie coś bez grama ryzyka jedynie nagradzają.
b) Nie jest pierwszy - zapominasz o „Nie” Żyda Urbana oraz „Fakty i Mity” redaktora zabójcy ks. Jerzego Popiełuszki. Czy pamiętasz za co okrutnie torturował księdza? Za pedofilię czy też inne przestępstwa? Przypomnę - za głoszenie kazań patriotycznych jednoczących Polaków.
c) Jeszcze w czasie zaborów, również po I WŚ, po II WŚ Żydzi oraz polscy komuniści w swej klasowej nienawiści wmawiali, że POLSKI KK odpowiada za wszelkie możliwe przestępstwa.

Powinieneś wiedzieć, że zaborcy szczególnie nienawidzili polskich księży i zakonników. Polski KK przez wieki szerzył i umacniał poczucie polskości i patriotyzmu.
Cdn.

08.09.2018, 14:49

2/1 cd.
3. "Każdy kościół w danym kraju ma swoją autonomię"
Zgadza się, ale przyznaj, że jest to szalenie wygodne tłumaczenie.
a). Orientując się co nieco w historii, wiem jak Polacy innych religii zachowywali się w czasach trudnych. Na przestrzeni wieków Polacy pochodzenia niemieckiego wyznania protestanckiego (różnych odłamów) jeszcze za Piastów poprzez zbrojne powstanie próbowali oderwać rdzenne polskie ziemie. W czasie okupacji II WŚ, protestanci pochodzenia niemieckiego od wielu pokoleń zasiedzeni w Polsce, utworzyli specjalne oddziały zbrojne i w sposób zorganizowany, planowy rozstrzeliwali swych polskich sąsiadów. Wszystkich, również starców, kobiety i malutkie dzieci. Liczbę ofiar szacuje się na ponad 80 tys. Czynnie w tym uczestniczyli pastorzy protestanccy. Działo się to na ziemiach dawnego zaboru pruskiego, które Polska odzyskała w 1918 r.
b) Dokładnie tak samo mówią muzułmanie, wśród których jest bardzo wiele odłamów religijnych. Zawsze mówią: to nie my, to oni. Jak ich złapiesz za rękę/ ich odłam religijny, to mówią: my jesteśmy inni, to oni źle interpretują Koran - śmieszne, nieprawdaż?. Parę razy słuchałem dyskusji przedstawicieli różnych grup religijnych.
Jak widzę muzułmanina za granicą, to zapewniam cię, że w ogóle nie zastanawiam się jaki odłam islamu on wyznaje oraz jak interpretuje Koran. Myślę jedynie czy za chwilę nie zaatakuje mnie z nożem.
Cdn.

08.09.2018, 14:48

1/1
1. Badania socjologiczne określiły liczbę pedofilów wśród księży katolickich na 2%. Inne badania wykazały, że wśród osób nieduchownych wskaźnik ten wynosi 40% a wśród homoseksualistów przekracza nawet 60%.

2. Twierdzenie czerwonego oszołoma prof. Środy, że pedofile z powodu swych ciągutek wstępują do KK, jest sprzeczne z badaniami naukowymi oraz z gruntu idiotyczne. Nikt logicznie myślący nic takiego nie powie.
Jeśli chciałbym sobie postrzelać z amunicji ostrej, to z tego powodu nigdy bym nie wstąpił do wojska ani Policji – jako cywil też mogą sobie postrzelać. Nigdy, przenigdy bym nie został księdzem aby będąc pedofilem mieć kontakt z dziećmi - tak mogą mówić jedynie osoby, którym tylko wydaje się, że wiedzą jak wygląda życie osób duchownych. Jest dużo więcej możliwości w cywilu pracy z dziećmi: nauczyciele, trenerzy sportowi, domy dziecka, młodzieżowe domy kultury, b. liczne organizacje sportowe i młodzieżowe, itd. Powtarzam, trzeba mieć bardzo dużo złej woli aby takie bzdury wygadywać.
Cdn.

08.09.2018, 13:41

Kościół rzymskokatolicki biorąc pod uwagę ogrom zbrodni, które poczynił na polskiej ziemi,to już dawno powinien być delegalizowany, a jego majątek powinien być znacjonalizowany na poczet odszkodowań dla ofiar tej organizacji.