Regulamin "Prawybory w MM"

Regulamin głosowania w plebiscycie „Prawybory w MM”

§ 1

Regulamin określa zasady przeprowadzenia głosowania SMS w plebiscycie dla czytelników „Prawybory w MM” (zwanego dalej „plebiscytem”), przeprowadzanym w portalach internetowych MM Moje Miasto Kraków, MM Moje Miasto Łódź, MM Moje Miasto Poznań, MM Moje Miasto Silesia, MM Moje Miasto Trójmiasto, MM Moje Miasto MM Moje Miasto Warszawa i MM Moje Miasto Wrocław.

§ 2

1. Prawidłowo oddanym głosem w Plebiscycie jest głos oddany sms-em w terminie od 20 września do południa 7 października 2011 r..
2. Sms-y dostarczone po upływie ww. terminu nie będą uczestniczyły w głosowaniu.
3. SMS-y należy przesłać na numer wskazany na stronach plebiscytu w portalach wymienionych w § 1.
4. Głosując na danego kandydata w treści SMS-a wpisujemy specjalny kod przyporządkowany do danego kandydata. Kod i przykładowy sposób głosowania będą dostępne na stronach plebiscytu w portalach wymienionych w § 1. Koszt wysłania SMS-a - 1 zł + 23 proc. VAT (1,23 zł z VAT).
5. Jedna osoba może przesłać dowolną ilość SMS-ów.
6. Wysłanie SMS-a jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z niniejszym regulaminem.
7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nieleżących po stronie Organizatora.
8. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nieleżących po jego stronie.

§ 3

Uczestnik plebiscytu poprzez wysłanie SMS-a z głosem na wybraną opcję, zamawia wiadomość marketingową organizatora plebiscytu. Wysyłanie wiadomości może być zablokowane po wysłaniu SMS-a o treści n.stop na nr 71466. Koszt wysłania wiadomości - 1 zł / 1,23 zł z VAT. Numer telefonu uczestnika zostanie usunięty z bazy w ciągu 48 godzin.

§ 4

Wyniki Plebiscytu będą dostępne na bieżąco na stronach plebiscytu w portalach wymienionych w § 1. Ogłoszenie wyników Plebiscytu odbędzie się na łamach portali MM Moje Miasto wymienionych w § 1 w dniu 7 października 2011 r.

§ 5

Organizator (administrator danych osobowych) jest uprawniony do przetwarzania danych osobowych osób głosujących w plebiscycie w zakresie i w celach związanych z Plebiscytem w oparciu o przepisy ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych. Osoby głosujące w plebiscycie przesyłając SMS-a wyrażają również zgodę na wykorzystywanie danych przez Media Regionalne sp. z o.o. ul. Prosta 51, 00- 838 Warszawa w celach marketingowych i reklamowych produktów i usług własnych spółki Media Regionalne. Osoby głosujące w plebiscycie mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz o dobrowolnym charakterze ich udostępnienia.

§ 7

1. Ewentualne reklamacje dotyczące plebiscytu należy przesyłać wraz z uzasadnieniem na adres: Media Regionalne sp. z o.o. ul. Prosta 51, 00- 838 Warszawa, z dopiskiem na kopercie: „Prawybory w MM - reklamacja” w terminie 7 dni od dnia zakończenia plebiscytu (o terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego).
2. Reklamacje zgłoszone po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane.
3. Opisane powyżej reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora plebiscytu w terminie 30 dni od daty ich otrzymania.

§ 8

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
1. Problemy w funkcjonowaniu plebiscytu, jeżeli nastąpiły one wskutek zdarzeń, których Organizator przy zachowaniu należytej staranności nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku problemów związanych ze zdarzeniami losowymi o charakterze siły wyższej;
2. Przerwy w funkcjonowaniu plebiscytu zaistniałe z przyczyn technicznych lub niezależnych od Organizatora;
3. Udział w Plebiscycie niezgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu i szkody tym spowodowane.
4. W przypadku awarii systemu obsługującego ruch SMS niezależnej od Organizatora, Organizator zastrzega sobie możliwość zweryfikowania wyników głosowania i ich ponownego przeliczenia.

§ 9

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień Regulaminu w razie zmiany przepisów prawnych lub z innej ważnej przyczyny, w szczególności jeżeli zmiana pozwoli na sprawne i zgodne z przepisami przeprowadzenie plebiscytu.

§ 10

Organizator zastrzega sobie (bez podania przyczyn) możliwość odwołania plebiscytu, unieważnienia jego wyników w całości lub w części oraz zmiany podanych terminów.

§ 11

Niniejszy Regulamin zostanie udostępniony do wglądu w siedzibie Organizatora pod adresem Media Regionalne sp. z o.o. ul. Prosta 51, 00- 838 Warszawa oraz pod adresami internetowymi portali MM Moje Miasto: www.mmkrakow.pl, www.mmlodz.pl, www.mmpoznan.pl, www.mmsilesia.pl www.mmtrojmiasto.pl; www.mmwarszawa.pl, www.mmwroclaw.pl.

redakcja

Więcej na temat:

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3