Regulamin Foto Deja w Parowozowni w Skierniewicach

„Konkurs na najlepsze zdjęcie zrobione podczas Foto Deja w Parowozowni w Skierniewicach”.

§ 1 Postanowienia ogólne

1. Organizatorem „Konkursu na najlepsze zdjęcie zrobione podczas Foto Deja w Parowozowni w Skierniewicach” (zwanego dalej „Konkursem”) są Media Regionalne Sp. z o.o., wydawca portalu MM Moje Miasto Łódź (zwanego dalej MM Łódź).
2. Celem Konkursu jest wybór najciekawszych zdjęć z „Foto Deja w Parowozowni w Skierniewicach”, który odbył się 10 września 2011.

§ 2 Warunki konkursu

1. Uczestnicy

a) W Konkursie mogą wziąć udział uczestnicy akcji „Foto Dej w Parowozowni w Skierniewicach”

b.) W Konkursie mogą brać udział wyłącznie zdjęcia zrobione podczas akcji „Foto Dej w Parowozowni w Skierniewicach”, 10 września 2011.

c.) W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy firmy Media Regionalne sp. z o. o. i spółek zależnych oraz członkowie ich rodzin.

2. Zasady uczestnictwa

a) Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie jednego zdjęcia zrobionego podczas „Foto Deja w Parowozowni w Skierniewicach” do redakcji na adres: redakcja@mmlodz.pl , które będzie brało udział w Konkursie. Mail musi być zatytułowany: „Foto Dej w parowozowni - konkurs”, a w jego treści należy wpisać imię, nazwisko oraz nick, jaki autor zdjęcia posiada na portalu MM Łódź.

b) Wysyłając zdjęcia, które pozostają własnością uczestnika „Foto Deja w Parowozowni w Skierniewicach”, zgadza się on na wzięcie udziału w Konkursie. Nieprzekraczalny czas wysłania zdjęcia biorącego udział w konkursie mija 21 września 2011 roku, o godzinie 23.59.

c) Wysyłając zdjęcia, które pozostają własnością uczestnika „Foto Deja w Parowozowni w Skierniewicach”, zgadza się on, że mogą być one wykorzystane do celów promocyjnych Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei, pod warunkiem umieszczenia w materiale promocyjnym Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei, pod pracą uczestnika, czytelnego podpisu z imienia i nazwiska autora zdjęcia. Uczestnik nie będzie w takim przypadku rościł sobie praw majątkowych wobec Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei i Mediów Regionalnych Sp. z o.o.

3. Punktacja i zliczenie wyników

a) W konkursie do zdobycia są trzy nagrody: Nagroda Zwycięzców, Nagroda Organizatora oraz Nagroda MM-kowiczów.
b) Nagrodę Zwycięzców przyznają w głosowaniu osoby, które zdobyły przynajmniej jedną nagrodę w trzech poprzednich konkursach na najlepsze zdjęcie, organizowanych po akcji Foto Dej. Każda z osób uprawniona do głosowania zostanie poinformowana o tym fakcie mailowo, na adres podany podczas rejestracji na portalu MM Moje Miasto Łódź, najpóźniej do 26 września 2011 roku. Wybór nagrodzonego zdjęcia będzie przebiegał w następujący sposób:
- każda z osób, w terminie do 2 października, prześle na adres redakcja@mmlodz.pl maila z przyznanymi przez siebie punktami dla trzech zdjęć: 3 punkty dla najlepszego zdjęcia, 2 punkty za drugie miejsce, 1 punkt za trzecie miejsce. Nie przesłanie w terminie maila będzie oznaczało rezygnację danej osoby z udziału w głosowaniu.
- osoby uprawnione do głosowania nie mogą głosować na swoje zdjęcie, jeśli ich zdjęcie również bierze udział w konkursie
- na podstawie przesłanych głosów zostanie wyłonione zdjęcie, które otrzyma Nagrodę Zwycięzców
- jeśli głosowanie członków jury zakończy się remisem, Nagrodę Zwycięzców zdobędzie zdjęcie, które otrzyma większą liczbę głosów w głosowaniu na Nagrodę MM-kowiczów, o którym mowa w podpunkcie „e”. W sytuacji, gdy w głosowaniu na Nagrodę MM-kowiczów również będzie remis, o przyznaniu Nagrody Zwycięzców zdecyduje redakcja
c) Nagrodę Organizatora przyznaje przedstawiciel Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei
e) Nagrodę MM-kowiczów przyznają internauci w głosowaniu. Głosujemy w komentarzu pod materiałem „Foto Dej w Parowozowni w Skierniewicach - galeria konkursowa” przyznając odpowiednio punkty: 3 (dla najlepszego zdjęcia), 2 (za drugie miejsce), 1 (trzecie),. Uwaga! Głos może oddać tylko zarejestrowany i zalogowany użytkownik (typujemy tylko raz), który założył profil na MM Łódź najpóźniej do 22 września 2011r., do godz. 23.59. W ten sposób wyłonione będzie zdjęcie, którego autor otrzyma Nagrodę MM-kowiczów. Głosować można od 23 września 2011r do 2 października 2011 roku włącznie.

Ogłoszenie zwycięzców poszczególnych nagród nastąpi nie później niż w środę, 5 października 2011 roku. Wyniki zostaną opublikowane na stronie organizatora.

§ 3. Nagrody

a) Zwycięzcy Konkursu będą wyłonieni w sposób, opisany w §2 pkt. 3.

b) Organizatorzy wręczą trzy nagrody:
- dla autora zdjęcia, które zdobędzie Nagrodę Zwycięzców bon o wartości 200 zł na zakup sprzętu fotograficznego w sklepie Fox Foto przy ul. Rąbieńskiej 18 w Łodzi,
- dla autora zdjęcia, które zdobędzie Nagrodę Organizatora bon o wartości 100 zł na zakup sprzętu fotograficznego w sklepie Fox Foto przy ul. Rąbieńskiej 18 w Łodzi,
- dla autora zdjęcia, które zdobędzie Nagrodę MM-kowiczów bon o wartości 50 zł na zakup sprzętu fotograficznego w sklepie Fox Foto przy ul. Rąbieńskiej 18 w Łodzi.
Nagrody funduje sklep internetowy INFOTO.PL.

c) O przyznaniu nagrody i sposobie odbioru nagród laureaci Konkursu dowiedzą się drogą mailową. Wiadomość e-mail o wygranej zostanie wysłana na adres podany przez Uczestnika podczas rejestracji w portalu MM Moje Miasto.

§ 4 Postanowienia końcowe

1. Udział w Konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz.U. Nr 101 poz.926 ze zm.

2. Uczestnicy Konkursu zobowiązani są do przestrzegania poniższych zasad:

a) stosowania się do ogólnie pojmowanych zasad fair play w grach i konkursach.

b) udział w Konkursie oznacza akceptację warunków Konkursu i Regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do organizatorów konkursu. O zasadności ewentualnych odwołań rozstrzyga Organizator

3. Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie www.mmlodz.pl oraz do wglądu w siedzibie Organizatora Konkursu w Łodzi przy ul. Wróblewskiego 18, pokój 1004.

4. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian Regulaminu w każdym czasie bez powiadomienia Uczestnika i bez podania przyczyny.

5. Organizator zastrzega sobie (bez podania przyczyn) możliwość odwołania Konkursu, unieważnienia jego wyników w całości lub w części oraz zmiany podanych terminów.

Foto Dej

Więcej na temat:

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3