Punky Reggae Live Punky Reggae Live

(© kaczorsan)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Punky Reggae Live jest cyklem koncertów organizowanych corocznie od 2004 przez punkową kapelę z Płocka rodem - Farben Lehre.

Zobacz co dzisiaj dzieje się w Łodzi

Trasa Punkty Reggae Live co roku obejmuje kilkanaście miast w Polsce, w których muzycy koncertują wespół w zespół z innymi kapelami grającymi punk, reggae oraz szeroko pojętą alternatywę. Można by rzec, że fani czekają na ów wydarzenie niemalże jak na prezenty gwiazdkowe i strach pomyśleć co mogłoby się stać, gdyby "Mikołaja" nagle zabrakło.

Punky Reggae Live anno domini 2011 swym zasięgiem obejmuje aż 25 miast. Liczba wydaje się być symboliczna, gdyż właśnie w tym roku zespół obchodzi swoje 25. urodziny. Rock on!

Sobotni wieczór w Dekompresji rozpoczęli mocnym wejściem członkowie zespołu Leniwiec, którzy na przekór swej nazwie zaprezentowali się nadzwyczaj żwawo. Niczym nie skrępowana fala energetycznej muzyki przelała się przez tłum zgromadzony w klubie, zarażając wszystkich dobrym humorem o nieograniczonym terminie ważności.

Następny w kolejce był koszaliński zespół Enej, szerokiej publiczności znany ze swoich występów w popularnym programie telewizyjnym dla "zdolnej młodzieży". Ku uciesze wszystkich zebranych kapela zagrała swój największy hit, czyli "Radio Hello" oraz "Rachela" oraz kilka nie mniej skocznych kawałków, będących owocem ów polsko-ukraińskiego związku.

The Analogs grali mocno i głośno, czyli tak jak tygryski lubią najbardziej. Szalejący tłum nie szczędził sił, dając upust emocjom w szaleńczym Pogo.

Jako ostatni na scenie stawili się Farben Lehre, których publiczność przywitała odśpiewując wspólnie "Sto lat". Chłopaki zagrali koncert energiczny, skoczny, pełen potu i uśmiechu oraz pozytywnej energii. Morze fanów szalało po parkiecie z siłą 10 stopni w skali Beauforta, wydobywając ze swych gardeł niemal każdą nutkę utworów granych przez swoich idoli.

Punky Reggae Live w Dekompresji było bardzo barwnym i pozytywnym wydarzeniem, którego każdy powinien doświadczyć choć raz w życiu. Istna bomba witaminowa w sam raz na sobotnie wieczory.


Zobacz więcej fotorelacji z koncertów w Łodzi:Wielki Turniej MM Łódź - wygraj roczny, dwuosobowy karnet do kina!

Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gratuluję !. Gratuluję świetnego artykułu, rzadko się zdarza, żeby tekst oddawał atmosferę koncertu Twój to czyni, i już nie mogę się doczekać aż po raz pierwszy zawitam na następnej edycji. Zdjęcia też fajne ;)