Cisza medialna w Widzewie Cisza medialna w Widzewie

Cisza medialna w Widzewie (© Fot. Krzysztof Szymczak)

W najbliższą sobotę poznamy mistrza grupy pierwszej III ligi i jednocześnie beniaminka II ligi. W grze pozostały tylko dwie drużyny - Widzew Łódź oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Widzewiacy grają w Ostródzie z Sokołem i aby mieć pewne pierwsze miejsce muszą tylko, lub aż, wygrać. Nie będzie to wcale łatwe, bo Sokoła także interesuje tylko zwycięstwo. Trzy punkty dają miejscowym utrzymanie w trzecioligowym towarzystwie. W Widzewie już rozpoczęła się akcja „Ostróda”. W klubie zarządzono ciszę medialną. Trenerzy oraz piłkarze nie mogą rozmawiać z mediami. Z dziennikarzami rozmawia za to Sławomir Majak. Były piłkarz Widzewa, a jeszcze do niedawna trener Sokoła Ostróda twierdzi, że miejscowi są w stanie pokonać drużynę trenera Radosława Mroczkowskiego.
- Widzew wcale nie jest faworytem tego meczu - mówi szkoleniowiec. - Widziałem widzewiaków w meczach z Łomżą i Lechią. Grali bez polotu i pomysłu. Ich gra była szarpana. Liczyli jedynie na stałe fragmenty gry. Krótko mówiąc Widzew ma problem. Może zadziała nowa miotła, czyli nowy szkoleniowiec? Czasem jednak jest tak, że bywa odwrotnie, bo piłkarze są skrępowani. Sokół jest mi bliski, bo niedawno tam pracowałem, ale w Widzewie grałem.

Sport

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Bool Doopy ... (gość)

Ostatnio już tacy jedni z Poznania też mieli zakazy wywiadów, cisze medialne itd. Jak to się skończyło chyba wszyscy wiedzą. Qrwa drużyna z budżetem chyba z 20 razy większym od Ostródy, a srają w pory, że hej. Komuś tam najwyraźniej brak cojones. Jechać do Ostródy, rozjechać Sokoła 3:0 i pewnie awansować klase wyżej to wasz zasrany obowiązek. Nie przynoście wstydu Łodzi ...