Przychodnia Nowa już przyjmuje pacjentów

Przychodnia "Nowa" na ul. Struga 25 jest już otwarta. Placówka wygrała konkurs w Narodowym Funduszu Zdrowia na prowadzenie gabinetu dermatologicznego i okulistycznego. Przychodnia "Nowa" wygrała kontrakt w NFZ, ponieważ zaoferowała dobrych specjalistów, dużą dostępność i świetny sprzęt.

Przychodnia "Nowa" jest już otwarta
Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

Przychodnia "Nowa" jest już otwarta (© fot. Jakub Pokora)

Na podstawie kontraktu z NFZ pacjenci mogą wykonać tam wiele badań. Przychodnia posiada okulistyczny tomograf komputerowy, urządzenie do angiografii i sprzęt do laserowania siatkówek.

- W gabinecie dermatologicznym pacjentów przyjmujemy od poniedziałku do piątku, a w gabinecie okulistycznym od poniedziałku do soboty. Rejestrację prowadzimy przez cały czas zarówno przez telefon, jak i na miejscu - zapewnia właściciel.

Choć na stronie NFZ do środy nie było jeszcze kontaktu do przychodni, rejestracji można dokonać, telefonując pod numer tel. (42) 636-08-83.

Więcej na temat

Komentarze (18)

avatar
avatar
roxi (gość)

A ją leczę się u dermatologa i jestem baaardzo zadowolona wszędzie kazali mi czekać dwa trzy miesiące na wizytę a tu tego samego dnia zostałam przyjęta mało tego po 2 tyg leczenia efekty sa lepsze niż po kuracjach z prywatnych gabinetów !

avatar
Nika (gość) kasia

Droga Pani Kasiu, miła to może być ciocia, albo sąsiadka, a pracownik choćby przychodni ma być rzeczowy i sumienny.

avatar
li0v (gość) Mariolka_z_PKP

No bo przecież "wypada się łoddziwięczyć". Nie inaczej!!! "Wazelina" też kosztuje!!! A smarowanie tyż nie darmo!!! No może trudno, ale darmo to napewno nie!!!

avatar
Magda (gość)

Opamietajcie sie forumowicze, naprawde juz na to najwyzszy czas. Rozumiem rozgoryczenie przegranych wlascicieli przychodni, ale posuwanie sie do takich obelg nie przystoi. Poznajcie temat, warunki przetargu, a pozniej oceniajcie. Kto bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem. Kto z Panstwa pierwszy?? Gdyby ktos z Panstwa mial tyle odwagi i sie podpisal. Zenujace...

avatar
Bogdan Knot (gość)

Tak to już w Polsce jest jak komuś się wiedzie to przychylni ludzie lubią być złośliwi taka natura POLAKA
ZAZDROŚNICY NIC WIĘCEJ!!!!

avatar
kasia (gość)

Odnosząc się do artykułu to była błędnie postawiona analiza!!!!
A jeśli chodzi o tą poradnię to byłam tam korzystałam z usług i jestem zadowolona!
Są tam bardzo miłe panie recepcjonistki, a to bardzo ważne!

avatar
łodzianin (gość)

nie zdążył skontrolować, że nie działała. Przecież w 3 dni nikt kontroli parę ulic dalej nie wyśle!!!
Nie tylko w gazetach mają układ, w NFZ również.

avatar
Andrzej Biernat (gość)

z uwagi na treść artykułu informuje redaktora naczelnego o zgłoszeniu w/w faktu do Biura Etyki Mediów i tak jak pan dziennikarz nie boje się podać swoich danych osobowych.

avatar
m (gość)

ile panu posmarowali za tę szmatławą i zakłamaną reklamę? czy "dziennikarze" jeszcze długo będą karmić nas takimi bzdetami?

avatar
nocomment (gość)

wy szczury! będziecie mi tu złodziejską placówkę reklamować?! ciekawe za ile płatne wizyty? (tylko 2 mogą być za darmo w takich miejscach) Przywrócić pełne funkcjonowanie przychodni miejskich takich jak na Próchnika 11! Nowa, wyremontowana placówka, nowy sprzęt, a wywalili stamtąd chirurga, rehabilitanta, neurologa... Chcieli też innych! A dlaczego? Dlatego, żeby takie NOWE mogly wyrastać jak grzybki po deszczu. Piszmy odwołania, protesty od tych decyzji, pokażmy, że SŁOWO ludzi coś jeszcze potrafi zdziałać!

avatar
EWA (gość)

Dzwonię pod podany numen od godziny i nic. Specjaliści widocznie spod budki z piwem, wyłupia badź podbiją oczko, sprzęt obcążki czy klapcązki, siedziba w dawnym szalecie na podwurku - jak sie u nas w Lodzi pisze.No ale pismak zrobił reklame UF. Pewnie za to pisanie o wyzszości prywatnej słuzby zdrowia nad publicznę Tusk da mu nagrodę, karze zdanowskiej zatrudnić ga w Biurze Kłamców czyli prasowym UMŁ. Gratuluję zarobków, koperty i awansu. Przerósł URBANA

avatar
Mariolka_z_PKP (gość)

Drodzy Czytelnicy, czy zwróciliście uwagę, że artykuły kontrowersyjne podpisywane są inicjałami autora, natomiast takie jak ten, cuchnące sponsoringiem, podpisane są czytelnie, imieniem i nazwiskiem. Pewnie po to, aby beneficjent takiego tekstu wiedział, komu odwdzięczyć się.

avatar
sklave (gość)

Wszędzie czeka się w kolejce do specjalisty a oni czekają na pacjentów.
Do okulisty szybciej wzrok stracisz zanim cię przyjmą w publicznej przychodni.
Najmniej żądali a znaleźli tylu dobrych specjalistów i to za niewielkie pieniądze.
Tak myślę ze oni tylko przyjmują pacjentów bo leczy to już kto inny.
http://sklave.manifo.com/foto-szopka-2

avatar
konik (gość)

Hahahahaha właściciel zapewnia. Dokladnie tak samo kłamał jak w ofertach że wszystko ma na dzień składania ofert. Dobre. Tu są słowa właściciela a wczoraj redakcja była osobiście. Pismaku ile Ci dali za te brednie? Pytam ile?

Wybierz kategorię