Wielka akcja Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego i Naszego Miasta poświęcona przedszkolom zakończona! Które przedszkola są najlepsze w miastach i powiatach w województwie łódzkim? Które nauczycielki są najbardziej lubiane przez dzieci i cenione przez rodziców? Która grupa przedszkolna jest najsympatyczniejsza? Poniżej prezentujemy wyniki plebiscytu "Przedszkole na Medal 2018"

Głosowanie ruszyło 9 maja o godz. 12.

KLIKNIJ i zobacz kandydatów na najlepsze przedszkole, nauczyciela i grupę przedszkolną.


TUTAJ zobacz wyniki głosowania


► W maju i czerwcu maluchy i starszaki z łódzkich przedszkoli oraz ich nauczycielki gościły na łamach "Dziennika Łódzkiego", "Expressu Ilustrowanego" i serwisu internetowego naszemiasto.pl.
► W Łodzi i we wszystkich powiatach wybieraliśmy Przedszkole Roku, Nauczycielkę Roku oraz najsympatyczniejszą grupę przedszkolną.
► Czeka mnóstwo nagród nie tylko dla przedszkoli i nauczycielek, ale przede wszystkim dla dzieci! (więcej o nagrodach przeczytasz poniżej)

Wiosenny, przedszkolny sezon w pełni. Trwają nabory maluszków, które od września rozpoczną edukację na jej pierwszym szczeblu. Rodzice szukają najlepszych placówek i nauczycieli, którym powierzą opiekę nad swoimi pociechami.

W dokonaniu właściwego wyboru najlepiej mogą pomóc rodzice dzieci, które już chodzą do łódzkich przedszkoli. To właśnie oni, głosując w wielkim plebiscycie prowadzonym przez "Dziennik Łódzki", "Express Ilustrowany" i "Nasze Miasto", wskazywali najlepsze przedszkola i nauczycielki. W ramach naszej akcji pokazaliśmy też, jak świetnie na co dzień bawią się maluszki i starszaki w województwie łódzkim. W każdym mieście i powiecie wybieraliśmy najsympatyczniejszą grupę przedszkolną.

W Łodzi i we wszystkich powiatach naszego województwa zostaną przyznane tytuły Przedszkole Roku 2018. Placówki, które zasługują na ten tytuł, nominowali rodzice przedszkolaków. Już sama nominacja i udział w akcji jest dla przedszkoli okazją do zaprezentowania oferty edukacyjnej i promocji. Prezentacje przedszkoli ukazywały się w drukowanym wydaniu gazet, w internecie oraz na Facebooku.

O tym, jak dzieci czują się w przedszkolu, nie decyduje wyłącznie otoczenie, w którym spędzają czas. Najważniejsze nie są zabawki, place zabaw, czy pomoce edukacyjne. Kluczową rolę pełnią opiekunowie dzieci. Dlatego w ramach naszej akcji w miastach i powiatach przyznaliśmy też tytuły Nauczyciel Przedszkola Roku.

W naszej akcji - tak jak w przedszkolu - najważniejsi są oczywiście bohaterowie przedszkolnego życia, czyli dzieci. Fotografie grup przedszkolnych ukały się w galeriach w naszych serwisach internetowych. W głosowaniu zostały wybrane najsympatyczniejsze grupy przedszkolne.

WAŻNE TERMINY:
Ze względu na dużą liczbę zgłoszeń, prośby przedszkoli dotyczące przedłużenia okresu przyjmowania zgłoszeń i zdjęć, a także długi majowy weekend, głosowanie rozpoczęło się w środę, 9 maja, o godz. 12, a zakończyło się 13 czerwca o godz. 22.
- Na zgłoszenia kandydatów czekaliśmy do 20 maja.

CZEKAJĄ WSPANIAŁE NAGRODY!


KLIKNIJ i sprawdź jakie nagrody czekają na przedszkolaków i ich nauczycieli!


Informacji o akcji udziela Małgorzata Mrozowska
tel. 797 001 031
e-mail: malgorzata.mrozowska@polskapress.pl

Regulamin plebiscytu


Plebiscyty

Komentarze (12)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

gość (gość)

Czy te konkursy są wiarygodne? Na jakiej podstawie ocenia się nauczyciela ( znajomości, koleżeństwa) czy ucisku dyrektora placówki, aby oddać głos na daną osobę. Mimo, ze rzeczywistość jest inna.

Ja (gość)

Co to znaczy najsympatyczniejsza grupa przedszkolna? Wszystkie grupy czyli Dzieci są sympatyczne!!!! Zgadzam się w przedszkolach pracują Nauczyciele:-)

ha (gość)

W Kamieńsku w przedszkolu pracuje Pani radna i na fb poinformowała o pobycie w ZakopaNYM. Mam nadzieję że nie zajmuje się dziećmi bo bedo godać w iii inzyku.

nie (gość)

I znowu panie dyrektorki i niektóre panie nauczycielki będą się spuszczać nad swoim przedszkolem i wywoływać chorą konkurencję między sobą w grupach/klasach, jedne przez drugie byle się podlizać dyrekcji..... i tylko dzieci bogu ducha winne temu... nie ogłaszajcie takich konkursów - jak przedszkola wiejskie maja konkurować z miastowymi.....

krowa (gość)

oczywiscie gazeta ma pisemna zgode wszystkich rodzicow dzieci na upublicznianie ich wizerunku...!?