Bezzwrotną dotację w wysokości 40 tys. zł na otworzenie własnej działalności, specjalistyczne szkolenia oraz indywidualne doradztwo ekspertów może zyskać czternastu bezrobotnych absolwentów wyższych uczelni z aglomeracji łódzkiej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wystarczy, że zgłoszą się do projektu "Absolwenci w biznesie", który prowadzi łódzka firma HRP. Otrzymała pieniądze z Europejskiego Funduszu Społecznego.

- Projekt jest kierowany do tegorocznych absolwentów studiów - mówi Małgorzata Wlaźlak z HRP. - Dotacja jest jednorazowa, natomiast udzielamy też wsparcia pomostowego w wysokości 1100 złotych miesięcznie przez pierwsze pół roku prowadzenia firmy.

Podczas szkoleń opracowany zostanie biznesplan, odbędą się też indywidualne konsultacje z zakresu marketingu, księgowości i prawa.

Zgłaszać się można do końca sierpnia. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej www.hrp.com.pl lub w siedzibie firmy przy al. Kościuszki 39.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!