Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czwartek, 15 grudnia, to drugi dzień próbnych egzaminów gimnazjalnych. Gimnazjaliści sprawdzą swoją wiedzę z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych. Arkusze próbnych egzaminów gimnazjalnych przygotowało Wydawnictwo Pedagogiczne Operon.

W czwartek, o godz. 9.00 uczniowie napisali test z przedmiotów przyrodniczych, a po przerwie czyli o godz. 10.45 rozpoczął się egzamin z matematyki. Do przedmiotów przyrodniczych zalicza się biologia, fizyka, geografia i chemia. Pierwsza część czwartkowego egzaminu trwała 60 min, a druga 90 min.

Tu znajdziecie arkusze, testy, zadania, pytania, odpowiedzi, rozwiązania

HARMONOGRAM PRÓBNYCH EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH Z OPERONEMŚroda 14 grudnia 2011 r. - próbny egzamin z przedmiotów humanistycznych, godz. 9.00 – część z historii i wiedzy o społeczeństwie (czas trwania: 60 min); godz. 10.45 – część z języka polskiego (czas trwania: 90 min);

Czwartek 15 grudnia 2011 r. - próbny egzamin z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, godz. 9.00 – część z przedmiotów przyrodniczych (czas trwania: 60 min), godz. 10.45 – część z matematyki (czas trwania: 90 min);

Piątek 16 grudnia 2011 r. - próbny egzamin z języków obcych (język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski), godz. 9.00 – część z poziomu podstawowego (czas trwania: 60 min), godz. 10.45 – część z poziomu rozszerzonego (czas trwania: 60 min);

Zobacz także: Próbny egzamin gimnazjalny 2012 z Operonem. Test humanistyczny [arkusze, testy, zadania, odpowiedzi]

Odpowiedzi do testów będą opublikowane następnego dnia po każdym z egzaminów na stronie Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON.

Przekazanie szkołom raportów podsumowujących wyniki próbnego egzaminu gimnazjalnego nastąpi w lutym 2012 r.

Jesteście już po egzaminie? Piszcie w komentarzach jak Wam poszło. Trudne były testy?


Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

aner (gość)

Właśnie wystartowały próbne testy gimnazjalne z matematyki na zadania.info
www.zadania.info/n/3987747
Pierwszy wygląda ciekawie, chociaż jest dość trudny.

karola (gość)

Moim zdaniem, że matma, historia i wos była trudna niż polski i przyrodnicze. Chemia jest moim ulubieńcem w całej przedmiotów ! Ale z polskiego dobrze mi wyszło. ;) Jutro będzie chyba trudne. ANGIELSKI !

kundolina:) (gość)

na przyrodniczym było to, czego jeszcze na lekcjach nie mieliśmy:( matma łatwiejsza, zrobiłam nawet 17- wyszło mi 49 cali, temat rozprawki- porażka

Gimnazjalistka (gość)

Matematyka była naprawdę prosta, choć niektóre zadania można było dwuznacznie zrozumieć. Przyroda była o wiele trudniejsza i najlepiej mi nie poszła.

Uczennica (gość)

ja nie umiałam zrobić tego z datą, tragedia. z telewizorem bym wszystko dobrze rozwiązała, ale miałam za mało czasu, na poprawki i dokładne przeanalizowanie zadania. Reszta z czesci matematycznej dobrze poszła. Miałam tylko wątpliwości co do zadania z tym wyjazdem do Paryża, bi nie wiedziałam, czy te koszty co do biletów w tabeli z platnosciami dodatkowymi tez trzeba bylo dodac ?
Za duzo fizyki, ale i tak poszlo mi lepiej niz wczoraj. Duzo zadan mozna bylo wziasc na logike, nie to co z historii i wosu ;/

gim. (gość)

Moim zdaniem,matematyka była bardzo trudna,a zwłaszcza te ostatnie zadanie.Jeśli chodzi o zadanie przyrodnicze. to nawet poszło mi ok.

Jeśli myślicie, że na prawdziwym gimteście też będzie tak łatwo, obczajcie to:
http://www.youtube.com/watch?v=L_jlty2bl6A

Michał (gość)

Mi sprawiło zadanie ostatnie o tym telewizo. ostatnie - liczyłem i wyszło mi pieriwaistek z 9025 :D
Zadanie z Diabelskim młynem - wyszło mi 4m, ale z tym budowanbiem tego budynku to zrobiłem 1917, a podobno ma być 1989 -,- - jakoś będzie.. na pewno lepiej z matmy mi poszło niz przyrodnczych. Człem, że może wyciągne ponad 60 pro. ;p

Asia (gość)

jak nigdy czuję, że z matematyki poszło mi dobrze. nie potrafiłam zadania 17 i miałam kłopot z bodajże 11 o długości łuku w Diabelskim Młynie, wyszło mi jakieś 25 metrów - zapewne źle.
część przyrodnicza? dla mnie kompletna masakra. dobrze, że to tylko próbny...