(© materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Farming Simulator 2013 (oryg. Landwirtschafts Simulator 2013) to kontynuacja bestsellerowej serii symulatorów farmy, której łączna sprzedaż na świecie przekroczyła 1 800 000 egzemplarzy!

Nowa odsłona zachowuje wszystkie elementy, za które pokochała ją ogromna społeczność fanów. Jednocześnie gra wprowadza szereg zmian, w tym zupełnie nowe licencjonowane pojazdy od dwudziestu najbardziej znanych producentów sprzętu rolniczego na świecie, nowe rodzaje upraw, zwierząt i roślinności.

Kolejną nowością w serii jest wprowadzenie systemu pełnej obsługi i kreowania modyfikacji do trybu multiplayer. Dzięki temu społeczność może bez problemu tworzyć, pobierać i dzielić się modyfikacjami do gry, pojazdami, sprzętem i narzędziami.

W trybie kariery wcielisz się w gospodarza i krok po kroku będziesz poznawać uroki życia rolnika w całkowicie nowym miejscu, po którym możesz się swobodnie poruszać.
Nowy wątek ekonomiczny ze zróżnicowanymi cenami zbóż pozwoli ci efektywniej zarabiać pieniądze oraz inwestować w nowe budynki, pojazdy i narzędzia. Masz do wyboru ponad 100 traktorów, kombajnów i narzędzi od znanych producentów.

Dodatkowo, specjalnie dla rodzimej społeczności, firma CD Projekt przy współpracy z Giants Software przygotowuje polską wersja językową oficjalnej strony gry: http://www.farming-simulator.com/. W serwisie można znaleźć najświeższe informacje wprost ze studia twórców Farming Simulator 2013.

Cechy gry:
- Ponad 100 pojazdów i narzędzi
- Ponad 20 licencjonowanych marek, takich jak: Case IH, Deutz-Fahr, Lamborghini, Same, Horsch, Amazone i wiele innych
- Tryb kariery z systemem ekonomicznym i hodowlą zwierząt
- 3 rodzaje zwierząt: kurczaki, owce i krowy
- Dodatkowy stan roślin: uschnięte/gnijące
- Możliwość zakupu pól
- Przenośne budynki i przedmioty
- Wirtualnie zmieniający się teren
- Graj z przyjaciółmi przez Internet lub LAN w trybie wieloosobowym

Premiera: 26.10
Cena: 79,99 zł
Wersja językowa: kinowa (polskie napisy)

Wymagania sprzętowe:
Wymagania sprzętowe dla systemu operacyjnego Windows (*) Microsoft Windows XP, Windows Vista lub Windows 7 Procesor Intel 2,0 GHz lub odpowiednik AMD Karta graficzna Nvidia Geforce 7600, ATI Radeon X1600 lub lepsza (min. 256 MB VRAM) 1 GB RAM 1 GB wolnego miejsca na dysku twardym Karta dźwiękowa Napęd DVD-ROM (*) Informacje ogólne: Podane wymagania sprzętowe nie obejmują wszystkich możliwych konfiguracji systemu, co w niektórych przypadkach może wpłynąć na funkcjonowanie gry.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!