Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W dniach 13 i 14 października, w związku z pracami drogowymi na ul. Biegunowej w Łodzi, ulegną zmianie trasy autobusów linii 74, 83, 97 i N3 (w noce 12 / 13 i 13 / 14 października).

Przebieg linii:

linia 74 - z Huty Jagodnica do skrzyżowania Krakowska – Siewna bez zmian, a następnie Siewna, Borowa, Solec, Unii Lubelskiej i dalej obecną trasą.

linia 83 - zczecińska Cmentarz do skrzyżowania Krakowska – Siewna bez zmian, a następnie Siewna, Borowa, Solec, Unii Lubelskiej i dalej obecną trasą.

linia 97 - Rojnej do skrzyżowania Biegunowa – Krakowska bez zmian, a następnie Krakowska, Siewna, Borowa, Unii Lubelskiej i dalej obecną trasą.

linia N3 - ze Szczecińska Cmentarz do skrzyżowania Krakowska – Siewna bez zmian, a następnie Siewna, Borowa, Solec, Unii Lubelskiej i dalej obecnymi trasami

Zmiany tras obowiązują tylko w podanych kierunkach.

Wykaz przystanków na trasie objazdu:
- Siewna – Krakowska – tymczasowy w kier. wschodnim
- Borowa – Solec – tymczasowy w kier. południowym

Czytaj także

    Komentarze (3)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    AXN (gość)

    A to ciekawe, a na Niciarnianej mimo że w tej chwili też przypomina poligon bo trwa przebudowa autobusy jeżdżą i jakoś nikomu to nie przeszkadza... Dlaczego w takim wypadku na Bigunowej autobusy nie jeżdżą?? Przecież skoro trwają prace drogowe to autobusy powinny w tam jeździć w najlepsze tak jak na Niciarnianej gdzie 82 łapie po 20 minut opóźnienia...