Praca w Polskapresse. Dołącz do naszej ekipy!

Kacper Chudzik
Interesuje Cię praca w naszej firmie jako specjalista do spraw sprzedaży reklam? Teraz masz do tego okazję!

Polskapresse, wiodący koncern medialny działający na rynkach wydawniczym, internetowym i usług poligraficznych, wydawca 9 największych dzienników regionalnych w Polsce, właściciel m.in. portalu ogłoszeniowego Gratka.pl, NaszeMiasto.pl oraz ponad 30 serwisów informacyjnych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży reklamy ( prasa oraz internet )

Miejsce pracy: Głogów

Zadania:
- Sprzedaż powierzchni reklamowej do prasy oraz do serwisów internetowych grupy Polskapresse (m.in. Naszemiasto.pl)
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- Opieka nad obecnymi klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych
- Realizowanie budżetów sprzedażowych

Wymagania:

- Doświadczenie z zakresu sprzedaży powierzchni reklamowych (prasa, Internet)
- Doświadczenie w obsłudze klienta ( obsługa telefoniczna, mail)
- Zorientowanie na cel, samodzielność, kreatywność, entuzjazm i dynamizm
- Znajomość pakietu MS Office
- Znajomość rynku lokalnego
- Umiejętność pracy pod presją czasu i w zespole
- Umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
- Wykształcenie min. średnie
- Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Jeżeli chcesz pracować w miejscu, gdzie…
Staniesz się członkiem dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
Będziesz współpracował z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach
Panuje miła atmosfera w pracy

… dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie swojego
CV i listu motywacyjnego:
[email protected]
Prosimy o wpisanie w tytule maila:
Specjalista ds. reklamy – Głogów
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Krokusy w Tatrach. W tym roku bardzo szybko

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!