Łódzkie MPK poszukuje kierowców autobusów w związku z tzw. "rewolucją komunikacyjną" w Łodzi, która oznacza nową siatkę połączeń oraz większą częstotliwość kursów. Spółka zapewnia przyszłym pracownikom szkolenia, przygotujące do pracy w zawodzie.

Koszt zdobycia uprawnień będzie kredytowany przez MPK. Zostanie później potrącany z wynagrodzenia. Kurs jest wieloetapowy. Najpierw trzeba wysłać zgłoszenie na adres: szkoleniampk@mpk.lodz.pl.

Zobacz też: Praca w Łodzi: MPK poszukuje kierowców autobusów i tramwajów

Później trzeba przejść test z predyspozycji do bycia kierowcą, kolejny etap to rozmowa kwalifikacyjna. Kursant przejdzie badania i podpisze umowę szkoleniową, w której zawarta będzie gwarancja zatrudnienia w MPK.

Zobacz też: Rewolucja komunikacyjna w Łodzi. Zmiany w MPK Łódź [MAPY]

Czytaj także

  Komentarze (12)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  gość (gość)

  Pani w autobusie ma jakieś 38 lat jeździ krótko co ona wie o tej pracy. Reportaż powinien być zrobiony z doświadczonymi pracownikami a być reklamą.
  P.S. Pilnuj syna bo i tak wyprzedziła cie en.

  Do prostaka (gość) (dd)

  Dobrze, że ze mną nie pracujesz. Dzięki temu nie zatruwasz życia mi swoim nieudolnym funkcjonowaniem w społeczeństwie i miejscu mej pracy...

  wojtek (gość) (dd)

  no wiec sprobuj i zobaczymy czy dostaniesz a przesiewaja, znam typa ktorego psycholog odrzucila a chcial byc motorniczym

  bajka44 (gość)

  Ciekawe czy na pełny etat w MPK? czy kombinacje ze spółkami aby kamuflować wyzysk i wyciskać godzin ile się da.A przemęczony kierowca jest jak bomba dla pasażerów.

  werty (gość)

  Nie wiem skąd te 2000 netto chyba przy 40 nadgodzinach skoro stawka to 13,20 zł/h minus podatki 500 zł za kurs kompletny. Prawko 6000 + 6000 przewóz bachorów z egzaminem państwowym = 12 tysięcy do oddania . kurs około 7 miesięcy jak na stronie MPK . Może poszukać jakiejś szkoły jazdy i coś z kasy Unijnej by dofinansowali . Justysia skoro takie dobre zarobki to dlaczego takie braki w tym raju ? niema motorniczych brak kierowców już dawno i nie od dziś a co będzie w Kwietniu masakra . Socjal w tej firmie to basen i paczka dla dzieci + kolonie . Praca prowadzącego przechlapana a jak ci coś wpadnie pod koła to prokurator a czasem katastrofa drogowa . Oczywiście zapraszam do pracy wszak ktoś musi robić bo czym będę poruszał się po mieście . PS Ile dostałaś za reklamę w MPK z 5 tysiaków ;)

  dd (gość)

  I w ten sposób każdy tłumok i ciuć zdobędzie uprawnienia i zostanie kierowcą MPK. Kiedyś nie do pomyślenia. Dzisiaj - nie mam pracy zostanę kierowcą i będę zatruwał życie innym swoim nieudolnym funkcjonowaniem na jezdni.

  Norbert (gość) (Justyna)

  Gdyby było na co to na pewno bym tak zrobił. Lubię tą pracę ale niestety zarobki nie są zadowalające uwzględniając te niedogodności o których wcześniej wspomniałem

  Xyz (gość)

  Zwrot za szkolenie chyba żart.Może lepiej by było podpisać lojalke np. Na 2 lata to chętni do prac będą.

  Norbert (gość)

  Bardzo atrakcyjna oferta pracy. Bardzo miła atmosfera sympatyczni pasażerowie dogodne godziny pracy czyli świątek piątek i niedziele wstawanie o 2 w nocy i wysokie zarobki na początek 2000zł netto. Nie wspomnę o odpowiedzialności i utrudnieniach w ruchu. Polecam