Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. 15-latek, który we wtorek jeździł rowerem po terenie przy ulicy Skalnej, przewrócił się i uderzył.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. 15-latek, który we wtorek jeździł rowerem po terenie przy ulicy Skalnej, przewrócił się i uderzył. Uraz kręgosłupa był tak poważny, że chłopca nie udało się uratować.

Zmarły jeździł na rowerze typu MTB po alejach parkowych. Jak ustalili policjanci, w pewnym momencie w trakcie wykonywania skoku, znalazł się pomiędzy dwiema usypanymi muldami, wypadł z roweru i uderzył głową w jedną z nich. Nie miał kasku.

Dysponent pogotowia ratunkowego od razu przekazał informację karetce o tym wypadku. Na ciele dziecka nie było widocznych obrażeń. Okazało się jednak, że doszło do poważnego urazu kręgosłupa. Pomimo długiej reanimacji piętnastolatek zmarł.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!