Ruch tramwajów linii 46 został wstrzymany. Powodem jest zwarcie sieci elektrycznej. Trasa tej linii została skrócona, uruchomiono też autobusową komunikację zastępczą.

Jak informuje MPK Łódź, do zwarcia w sieci trakcyjnej doszło około godz. 10 przy Urzędzie Miasta Zgierza. Zwarcie było na tyle silne, że przepaliło sieć trakcyjną.

Żaden z pasażerów nie odniósł obrażeń. Ruch tramwajowy w tym miejscu został wstrzymany w dwóch kierunkach jazdy.

- Tramwaje skierowano objazdem, trasa 46 została skrócona do pętli w Zgierzu. Uruchomiono autobusową komunikację zastępczą od pętli Helenówek do Zgierza i Ozorkowa - informuje MPK Łódź.


Nie wiadomo kiedy ruch tramwajowy zostanie wznowiony. Jak informuje MPK Łódź, przewidywany czas zatrzymania to 60 minut.

Czytaj także

  Komentarze (7)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Bu (gość)

  "Tramwaje skierowano objazdem ", co za bez mózg to pisal ,szczególnie na linii jednotorowej i do tego jednej linii 46

  SaycoRa (dd)

  Urząd miasta stołecznego Warszawy bo to dziura zabita dechami i musi podkreślać swoją miejskość i stołeczność?
  LOL
  Zgierz jest jeden w Polsce i jest jednoznaczny w językowo w przeciwieństwie do Łodzi,których są dwie (jeszcze jedna mała w wielkopolsce) i oprócz nazwy własnej ma również zupełnie inne znaczenie.

  dd (gość)

  Urząd Miasta Zgierza:):) Urząd Miejski w Zgierzu, wiadomo, że Zgierz to miasto w przeciwieństwie do Łodzi dlatego Urząd Miasta Łodzi ale nie Urząd Miasta Zgierza:) drobnomieszczańskie trochę