W piątek około godz. 9 wybuchł pożar w pustostanie przy ul Składowej 21 w Łodzi. Budynek znajdujący się przy budowie Dworca Fabrycznego gasi 10 zastępów straży pożarnej.

Ogień pojawił się w pustostanie na zamkniętym odcinku ul. Składowej. Z uwagi na zamknięcie dla ruchu ul. Składowej, strażacy mają problem z dostaniem się do płonącego budynku.

Więcej: Pożar przy Dworcu Fabrycznym [ZDJĘCIA]

Czytaj także

  Komentarze (20)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Katon (gość)

  "Władza" przyzwalająca na wypalanie miasta do DYMISJI? Łódź tonie i płonie, czas powiedzieć nie dla dalszej bezprzykładnej bezradności obecnych rządców Łodzi. Odwołać należy w referendum nieudaczników - Prezydent Łodzi i bezradnych radnych - klakierów dla szkodliwych dla Łodzian i miasta pomysłów pani Prezydent i różnych kolarzy z jej otoczenia.

  Karol (gość)

  Czy to jakiś nowatorski sposób i pomysł godny Nagrody Nobla na rewitalizację Łodzi pod rządami PO? Wifama, zajazdnia przy Dąbrowskiego, Uniontex, Spalić, zniszczyć, nabić kabzę będąc przy korycie,zadłużyć miasto, majątek publiczny sprzedać kolesiom za grosze ale co potem? Po nas choćby potop? .A może nieudacznicy przyspawani do koryta władzy liczą na to, że znowu przyjdą obcy i burdel wszechogarniający Polskę i Łódź jakoś opanują?. Tak już w historii Polski bywało. Stop destrukcji i postępującemu upadkowi miasta pod rządami beneficjentów zmowy postokrągłostołowej.

  zdesperowany (gość)

  W tym kraju tylko jeden może zrobić porządek , ale niestety go już nie ma - A. HITLER . Za takie postępowanie czapa . W kilka miesięcy z dzikiego kraju , pełna cywilizacja !!!

  gość (gość)

  Ależ szczęśliwy zbieg okoliczności...
  Przecież ten budynek tak przeszkadzał przy budowie dworca.

  antek (gość)

  czemu tego jeszcze nie wyburzyli? i tak samo budynku obok a takze tego obok synagogi od strony kilinskiego? pozdro dla podpalaczy. macie jeszcze duzo robote. w 2030r z Łodzi ma ubyc 100tys ludzi ale to miasto bedzie wtedy wygladac:)