(© archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kilkanaście minut po godz.20 nad powiatem łódzkim wschodnim przeszła potężna wichura. Na szczęście nikt nie został poszkodowany, ale dojazd do kilku miejscowości jest niemożliwy.

Z pierwszych informacji wiadomo, że porywisty wiatr zerwał kilka dachów, są też zerwane linie energetyczne. Doszło też do pożaru, który wywołał piorun. Strażacy usuwają zniszczenia.

Największe szkody wichura wyrządziła w miejscowościach Kurowice, Bukowiec i Brójce. Spore utrudnienia spotkają też kierowców na trasie z Łodzi do Tomaszowa, przejazd przez rondo w Kurowicach utrudniają powalone drzewa.


Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Zieniu (gość)

    dopiero co biegali po ulicy z tym smiesznym obrazkiem, a nie minął nawet tydzień a spotkała ich taka "kara boska".... dali za mało na tace wilebnemu czy ta ich bozia to tak naprawdę nie istnieje i nic nie może poradzić na anomalie pogodowe? odpowiedz chyba jest jasna