PolskiBus.com aktualizuje rozkłady z Łodzi

(© archiwum MM Łódź)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

PolskiBus.com zmienia swój rozkład jazdy. Z Łodzi dojedziemy między innymi na lotnisko Berlin Schönefeld. Niestety niektóre nowe połączenia do Wrocławia omijają nasze miasto.

Samolotem do Wrocławia i Gdańska. Nowe połączenia z łódzkiego lotniska

Od dzisiaj (16 lutego) PolskiBus.com, który wozi łodzian od czerwca ubiegłego roku aktualizuje swój rozkład jazdy.
Jedną z nowości jest to, że z Łodzi będzie można pojechać na jedno z największych lotnisk w Europie, czyli Berlin Schönefeld. Kursy odbywać się będą dwa razy dziennie - o 1.55 i 10.55.

Przewoźnik aktualizuje także swoje dotychczasowe rozkłady jazdy. W nich poza korektami w godzinach odjazdu niewiele się zmienia. Na trasie do Wrocławia i Pragi pojawił się dodatkowy kurs. Poza tym pięć autobusów w ogóle ominie Łódź po drodze z Warszawy i Wrocławia.

- Po ponad półrocznej działalności, widzimy bardzo duże zainteresowanie mieszkańców Łodzi oraz turystów naszymi usługami, dlatego zdecydowaliśmy się na rozwinięcie naszej oferty.
Ulepszona siatka połączeń autokarowych PolskiBus.com zostanie rozbudowana aż do 11 kursów dziennie do Łodzi i z powrotem - mówi Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający Souter Holdings Poland.

Aktualnie firma, która swoją bazę ma w Warszawie dysponuje 36 autobusami. Jednak ta liczba do końca kwietnia ma się zwiększyć do 68. Być może wówczas liczba połączeń z Łodzi lub przez Łódź będzie mogła się zwiększyć.

Przypomnijmy, że w Łodzi PolskiBus.com odjeżdża z terenu dworca PKS, czyli pętli autobusowej przy dworcu Łódź Kaliska. Do Berlina przez Poznań kursuje linia P3, natomiast do Pragi przez Wrocław linia P4. Obydwie linie kursują także pięć razy dziennie do stolicy.


Czytaj także: MMŁódź/Biznes


Studniówki w Łodzi | Ferie 2012 - półkolonie | Student na rowerze | Kolory ulic Łodzi | Konkursy | Widzew Łódź | ŁKS Łódź | PKP - rozkład jazdy | Karaoke w Łodzi

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!