POLÓWKA 2018. Letnie kino w Łodzi. Program plenerowych pokazów filmów

POLÓWKA 2018 zaprasza w Łodzi na letnie plenerowe pokazy filmów. Program Polówki 2018 to ponad 70 projekcji filmów w 8 miejscach: Rynek Starego Miasta, Park na Zdrowiu, Park Julianowski, Piotrkowska 120, Stawy Stefańskiego, EC1, Muzeum Włókiennictwa oraz Odnowa Teofilowa. Letni Festiwal Filmowy w Łodzi rozpocznie się we wtorek, 3 lipca 2018 roku.

POLÓWKA 2018 rozpocznie się we wtorek 3 lipca w parku na Zdrowiu. Letni Festiwal Filmowy zainauguruje najlepszy polski film 2017 roku - "Cicha noc".

POLÓWKA 2018. REPERTUAR. Program plenerowych pokazów filmów w Łodzi

Letni Festiwal Filmowy Polówka w Łodzi w wakacje ponownie zagości w parkach, na dziedzińcach, osiedlach. Organizatorzy szykują prawdziwą, dwumiesięczną filmową ucztę na terenie całego miasta. Pokazy odbywać się będą codziennie po zmroku (około godziny 21).

Filmy prezentowane będą w czterech znanych miejscach oraz w czterech zupełnie nowych i jeszcze dla nas nieodkrytych.

W poniedziałkowe wieczory (od 9 lipca) zapraszamy na Rynek Starego Miasta, gdzie zaprezentujemy filmy Oscarowe.

Wtorki to tradycyjnie Park na Zdrowiu i cykl The Best Of. Środy jak zawsze należą do parku Julianowskiego. Tym razem będzie tutaj sportowo. Również w środy co dwa tygodnie (od 11 lipca) będziemy gościć w Starym Kinie - Cinema Residence (Piotrkowska 120) na projekcjach filmów o tematyce hotelowo-restauracyjnej. W czwartek wystawimy ekran na Stawach Stefańskiego. W piątki zapraszamy do EC1 na sekcję Transatlantyk - Bunt. Muzyczna sobota należeć będzie do Muzeum Włókiennictwa. W niedziele powracamy na Teofilów, gdzie będziemy pokazywać polskie komedie.

W tym roku realizacja aż trzech sekcji: na Stawach Stefańskiego, Starym Rynku i Teofilowie możliwa jest dzięki projektom napisanym przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Pamiętajmy, aby idąc na polówkowe filmy zabrać ze sobą dobry humor, coś ciepłego do okrycia np. kocyk (wieczory mogą być chłodne), a po seanisezabrać swoje śmieci.

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

06.08.2018, 12:11

urzędu to nie obchodzi; co tam ludzie; liczy się marketing

13.07.2018, 13:55

bo Teofilów to nie Łódź tylko taka wioska z tramwajami

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane