W niedzielę w parafii św. Ojca Pio w Kalonce odbyło się polowe nabożeństwo dla miłośników zwierząt na. Modlono się w intencji zwierząt, które zostały poświęcone.

Czytaj także

  Komentarze (10)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  To "bydlę" (gość)

  Papież Benedykt XVI przyjął dymisję 47-letniego biskupa diecezji Iquique w Chile, Marco Antonio Ordenesa Fernandeza, podejrzanego o popełnienie aktów pedofilskich - podała agencja prasowa I.Media, wyspecjalizowana w informacjach z Watykanu.

  św. lama od żłoba (gość)

  wśród tego zoo widzę także wyłysiałe małpy z gatunku homo sapiens a niektóre nawet prawie sapiens..., te w sutannach to bardzo mało sapiens.

  Sava Narola (gość)

  Straż to jest miejska czy przykościelna? A poza tym, jeśli osły są uczestnikami mszy, to czy nie jest to czasem "obraza uczuć religijnych"?

  1% (gość)

  Ale wiocha... To oczywiście tylko moje subiektywne zdanie, pewnie znajdą się za chwilę tacy co mają inne. Natomiast obiektywnie rzecz ujmując to trochę dziwne, że schronisko, które jest wiecznie biedne i co rusz prosi o każdy grosz rozdaje samochody. Straż miejska jest finansowana przez miasto, więc skoro miasto życzy sobie żeby strażnicy wozili złapane burki, to niech miasto im kupi sprzęt. Ile piesków można było nakarmić za sprezentowany samochód ?

  Potrzebne to psu na budę (gość)

  Już nie wiedzą co "świecić". A może zacznijcie belzebuby chrzcić zwierzaki, to będziecie mieli więcej członków w waszym kościele. BUAHAHAHAHAHAHA

  8026 (gość)

  myślę że z takimi nabożeństwami trzeba poczekać do wigilii, bo wtedy podobno zwierzęta mówią ludzkim głosem

  łodzianin (gość)

  A pudełkowóz też był swego czasu poświęcony ? Bo jakoś nie słuchać żeby był wykorzystywany.