Polonia Bytom - ŁKS 1:1. Znów łodzianie nie wygrali!

(pas) (opr.wm)
Mecz w Bytomiu zaczął się nawet dobrze dla łodzian. W 32 minucie ŁKS objął prowadzenie. Piłka po strzale Pawła Kaczmarka trafiła w poprzeczkę. Do odbitej futbolówki doskoczył Konrad Kaczmarek i z bliska umieścił ją w pustej siatce.

Niestety, łodzianie nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku. Osiem minut przed końcem spotkania Bogusława Wyparłę pokonał Michał Płókarz.

Remis w sobotnim spotkaniu oznacza, że Polonia z dorobkiem czterech punktów zamyka ligową tabelę. ŁKS zgromadził zaledwie trzy punkty więcej.

Polonia Bytom - ŁKS 1:1 (0:1)

0:1 - K. Kaczmarek (32), 1:1 - Płókarz (82)

Żółte kartki: Jacek Broniewicz (Polonia), Damian Pawlak, Nikołaj Barsukow (ŁKS).

Sędziował Szymon Lizak (Poznań). Widzów 1 328.

ŁKS: Bogusław Wyparło - Damian Pawlak, Artur Gieraga, Nikołaj Borsukow, Adrian Jurkowski - Konrad Kaczmarek (83, Patryk Kubicki), Daniel Cyzio (73, Michał Żółtowski), Paweł Sasin, Paweł Kaczmarek - Mateusz Stąporski (89, Przemysław Kita), Jakub Więzik.

Zobacz więcej zdjęć: Polonia Bytom - ŁKS 1:1. Łódzcy piłkarze znów nie wygrali! [zdjęcia]
Mecz w Bytomiu zaczął się nawet dobrze dla łodzian. W 32 minucie ŁKS objął prowadzenie. Piłka po strzale Pawła Kaczmarka trafiła w poprzeczkę. Do odbitej futbolówki doskoczył Konrad Kaczmarek i z bliska umieścił ją w pustej siatce. Niestety, łodzianie nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku. Osiem minut przed końcem spotkania Bogusława Wyparłę pokonał Michał Płókarz. Remis w sobotnim spotkaniu oznacza, że Polonia z dorobkiem czterech punktów zamyka ligową tabelę. ŁKS zgromadził zaledwie trzy punkty więcej. Polonia Bytom - ŁKS 1:1 (0:1) 0:1 - K. Kaczmarek (32), 1:1 - Płókarz (82) Żółte kartki: Jacek Broniewicz (Polonia), Damian Pawlak, Nikołaj Barsukow (ŁKS). Sędziował Szymon Lizak (Poznań). Widzów 1 328. ŁKS: Bogusław Wyparło - Damian Pawlak, Artur Gieraga, Nikołaj Borsukow, Adrian Jurkowski - Konrad Kaczmarek (83, Patryk Kubicki), Daniel Cyzio (73, Michał Żółtowski), Paweł Sasin, Paweł Kaczmarek - Mateusz Stąporski (89, Przemysław Kita), Jakub Więzik. Zobacz więcej zdjęć: Polonia Bytom - ŁKS 1:1. Łódzcy piłkarze znów nie wygrali! [zdjęcia] Maciej Stanik
Piłkarze ŁKS zremisowali 1:1 sobotni wyjazdowy mecz z Polonią Bytom. Trudno będzie utrzymać ełkaesiakom utrzymać się w pierwszej lidze, skoro nie potrafią pokonać outsidera rozgrywek!