Janusz Kopeć MOSiR Łódź

Janusz Kopeć od 1 stycznia nie będzie już dyrektorem MOSiR (© Łukasz Kasprzak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z nieoficjalnych informacji wynika, że nowym dyrektorem MOSiR w Łodzi zostanie Radosław Podogrocki. Podogrocki zastąpi Janusza Kopcia, który jest doskonałym fachowcem, znającym sport od podszewki.

Radosław Podogrocki w sierpniu rozstał się z MPK Łódź, gdzie był wiceprezesem.

Podogrocki w MPK pracował od stycznia 2012 roku. W marcu przepraszał mieszkańców Łodzi za chaos, jaki towarzyszył wprowadzeniu nowej taryfy biletowej, gdy bilety za późno trafiły do sprzedaży.

Skąd teraz przekonanie ekipy prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej, że Podogrocki ogarnie sprawy MOSiR?

Źródło: Z MPK do MOSIR. Łódzka władza jednak potrafi!!!

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Komentarze (24)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Wsza (gość)

ty głupcze tak się składa że Podogrodzki obecnie nie jest w żadnej partii tylko jak wsze lezie tam gdzie można coś wycisnąć, chyba jesteś harcerzem z jego ekipy, że tak mu dup.. bronisz, ciekawe może specjaliści znikną z MPK-u i przejdą za harcmistrzem do ośrodka sportu. A mistrz Radosław długo tyłek Hani lizał zanim dostał posadkę...no cóż 5 dzieci trzeba utrzymać.

MrPortos (gość) (wq wiony)

Tak się składa, że R.Podogrocki nie jest z PO. Do MPK trafił za czasów J.Kropiwnickiego (też nie z PO). Został zastąpiony na stanowisku prezesa MPK przez człowieka H.Zdanowskiej (z PO). Wykształcenie prawnicze. Niejeden "znafca" sportu pewnie by się od niego wiele nauczył. A to czy był dobrym czy niedobrym prezesem najlepiej ocenić po wynikach Spółki MPK. Jak już ktoś powiedział, dyrektorem szpitale nie musi być lekarz. Wszystko to bez większego wysiłku można sprawdzić w necie, ale trzeba mieć co najmniej jedno połączenie między neuronami w mózgu.

m (gość)

Republika kolesi pana Podogrodzkiego. Najpierw opanowali UMŁ, potem MPK, teraz MOSiR? Ten druh boruh ze swoimi zuchami zawsze gdzieś się umieści. Jak to ZHR uczy kolesiostwa.

af (gość)

Potrafi z Hanką likwidować zajezdnie tramwajowe, wysłać na linię 43 i 46 / nowoczesny tabor tramwajowy oraz puścić z torbami byłych pracowników TP i MKT. Tak będzie zarządzał MOSIREM jak MPK i po odwołaniu ze stanowiska ponownie uszczupli kasę miasta TYLKO. REFERENDUM URATUJE MIASTO!!!!!!!!!!!!!

m (gość)

Podogrocki został zwolniony bo Pracownicy MPK ( kierowcy i motorniczowie ) złożyli pozew do sądu pracy za niewypłacone zarobki .
A że nie dał sobie z problemem rady to go zwolnili Teraz za niego w MPK jest młodzieniec z firmy komputerowej znajomy hanki

rudi (gość)

Zmiana jak zmiana - to akurat mnie nie dziwi - natomiast w głowę zachodzę skąd wzięło się przekonanie ,że pan Kopeć " jest doskonałym fachowcem, znającym sport od podszewki." Czy to artykuł sponsorowany? Może by tak popytać współpracowników? Pracowników? Oj, wyjdzie nieciekawy obrazek.

dość chorągiewek (gość)

Nie ma to jak człowiek oświecenia co zna się i na sporcie i na transporcie
a może by tak połączyć te 2 dziedziny i jakieś wyścigi tramwajów zorganizować
Takich znafców wszystkiego nam trzeba

znawca tematu (gość)

Bo liczą się układy, a nie to co potrafisz ludzie gdzie w żyjecie ? Trzeba było się piąć w górę po drabince partyjnej to byście teraz mieli posadki.Jak byś jeden z drugim wiedział jaki tam rządzą kliki i układy to byś już dawno jeden z drugim się powiesił.

Jacuś (gość)

od stycznia pracowal w marcu juz przepraszał i w sierpniu odszedł wiec w nagrode dostal nowa intratna posade .Czy ja dobrze rozumuję? Jezeli tak to tym Pełowcom o nic innego nie chodzi jak pozostawic po sobie zgliszcza......

antymon (gość) (emeryt)

Inaczej, pan dyrektor przekroczył wiek emerytalny i to znacząco, a z tym świetnym fachowcem to nie przesadzajmy, 150 zatrudnionych, 17 mln budżet, jednostka budżetowa, która nie upadnie, nie musi dbać o zysk.