Uczestnicy plebiscytu "7 z Garażu" Uczestnicy plebiscytu "7 z Garażu"

Revlovers, TZZ, WBS i Hodhill to zespoły, które chwilowo ... (© Daniel Siwak)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Revlovers, TZZ, WBS i Hodhill to zespoły, które chwilowo zamykają ranking na najlepszą, "garażową" kapelę. Nic straconego - głosowanie trwa.

Dowiedz się więcej o plebiscycie 7 z Garażu

- 7 z Garażu na FB
- Wszyscy uczestnicy

Głosowanie w plebiscycie "7 z Garażu" ruszyło w środę i już widać zaciętą walkę o jak najwyższe miejsce. Na szczycie rankingu zmiany następują co kilka godzin, a fani nie dają za wygraną. Różnice są niewielkie i jeszcze nic straconego, bo głosowanie trwa do 9 grudnia włącznie.

Zwolennicy muzyki Revlovers, TZZ, czyli Turbo Zajebiste Ziomy, Wild Blues Slivovica i Hodhill, jak i innych zespołów nie muszą zatem załamywać rąk. Co prawda na razie zespoły te zamykają listę, ale patrząc na wyniki - różnicę można jeszcze nadrobić. Wystarczy spojrzeć, jak głosy rozkładają się wśród zespołów ze środka tabeli. Dzieli je często niecały 1 procent oddanych w sumie głosów.

Nie zapominajcie zatem o swoich ulubionych zespołach, bo jest o co walczyć - zespół, który zwyciężcy w naszym plebiscycie otrzyma nagrodę w wysokości 1000 zł i opiekę medialną naszego portalu. Fani, którzy oddadzą swój głos, mogą natomiast wygrać telefon Samsung Galaxy 5 GT-I5500.

Zobacz aktualne wyniki głosowaniaKliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć fotogalerię:

Koncert 30 Seconds to Mars

Łódź na starych pocztówkach

Koncert Sade

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!