(© Archiwum. Fot. przemysl.naszemiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policjanci zatrzymali 15-letniego mieszkańca Rzeszowa, który bez stosownych uprawnień kierował samochodem. Chłopiec miał 2,12 promila alkoholu w organizmie. Teraz stanie przed Sądem Rodzinnym.

Wczoraj około godziny 21.35, policjanci patrolujący teren Boguchwały zauważyli jadącą w kierunku Rzeszowa skodę fabię, której kierowca nie panował nad prowadzonym przez siebie pojazdem. Obserwowany samochód jechał niemal całą szerokości jezdni, kilka razy niebezpiecznie wjeżdżając na jej prawe pobocze. Okazało się, że pojazdem kieruje 15-latek, a zarówno od niego jak i jadącego z nim 38-letniego pasażera, wyraźnie czuć woń alkoholu. Wynik 15-letniego kierowcy to 2.12 promila, natomiast jego pasażera, 3.7 promila. Z wyjaśnień 15-latka, wynika, że samochód, którym kierował wziął od swojego wujka, bez jego wiedzy.

Nieletni nietrzeźwy kierowca został umieszczony w Policyjne Izbie Dziecka. Za czyn jakiego się dopuścił odpowie przed Sądem Rodzinnym.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!