Na skrzyżowaniu Srebrzyńskiej i Kasprzaka w Łodzi we wtorek o północy volkswagen golf zderzył się z taksówką. Wypadek spowodował pijany kierowca, bez prawa jazdy. W wyniku wypadku trzy osoby odniosły obrażenia

Czytaj także

  Komentarze (11)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  KierowcaProfessional (gość)

  Najważniejsze żeby mieli OC i podatek drogowy opłacony bo jeżdżą po publicznych drogach które są utrzymywane tylko z podatku drogowego i OC płaconego przez Kierowców. Niech się skończy ta nagonka na kierowców! Ciągle informujecie o jakiś wypadkach, pijanych Kierowcach którzy uciekają z miejsca wypadku, o stłuczkach, nie przestrzeganiu przepisów! Przecież to jest NAGONKA! Te rzeczy się nie dzieją na prawdę! Każdy kierowca przestrzega przepisów a jeżeli przepisy sa durne to jedzie na tyle ile mu UMIEJĘTNOŚCI pozwalają. Wszystkim wypadkom które wydarzyły sie w ten weekend jest winna INFRASTRUKTURA - wąskie ulice, bliskość chodników i budynków. Warto zbadać czy ktoś -np. pieszy bez kamizelki czy światełek lub rowerzysta bez kasku - nie wymusił na tym Kierowcy pierwszeństwa. Bo ONI są winni 99,99% wypadków w Polsce.

  qwerty (gość)

  wezcie wy wszyscy zamknijcie wkoncu te swoje mordy. ku... latwo jest oceniac czlowieka jak sie nie wie i nie widzialo.... wszyscy ku... szukacie sensacji? znajccie se inne gorace ploteczki.... idioci. wszyscy beda oceniac... a to do ciebie buraku (tak na marginesie to opis do ciebie pasuje) sam jest wiesniakiem.. i to wcale nie byl golf gti... znawca od siedmiu bolesci.. buhahaha. zal.

  Tak być nie może! (gość)

  K...mać!! Dosyć tej pobłażliwości dla pijanych i naćpanych kierowców, bez prawa jazdy!! DOSYĆ!! Nie ma sprawiedliwych kar dla takich nieodpowiedzialnych sk......!! Z miejsca na 10 lat!!!!! Do tego te 10 lat ciężkich robót (kamieniołomy, kopalnie, budowy autostrad) wszystko min 15 godzin dziennie, za darmo, wyżywienie chleb i woda!! Wtedy dopiero doceni wolność i życie innych ludzi i na 100% zrobi wszystko żeby nie wrócić znów do więzienia!! Niestety dziś więzienie kojarzy się im z ciepłem, dobrym wyżywieniem, opieką lekarską, PlayStation i siłownia!!! Zobaczyli, że taki Adrianek zamordował i chodzi wolno, więc i oni też tak mogą! Ludzie coś trzeba z tym zrobić!

  kierowca (gość) (9503)

  Ja sie znajdę.
  Prosta zasada albo kluczyki albo kieliszek.
  Kac? To sie kupuje alko tester i sie sprawdza czy można czy nie. Jak nie ma 0.0 to nawet nie patrze na garaż. A tak dla pewności zawsze można poprosić naszych dzielnych stróżów prawa aby udostępnili ustnik i unich dmuchnać

  niobe (gość)

  Ja mam metode na pijakow za kolkiem. trzeba ich usypiac z przeznaczeniem na organy do przeszczepow....i wszyscy bd szczesliwi! A jak bebechy sa zuzyte od picia to zawsze mozna rogowki wykorzystac, stawy(do protez) a reszte na gnoj przerobic i do uprawy jakichs warzywek sie przyda....

  9503 (gość)

  Niech znajdzie się choć 1 który nigdy nie prowadził po pijaku lub na kacu, chociaż jeden! To ma prawo krytykować. No i proszę jaka cisza.

  KierowcaProfessional (gość)

  I co? I po co roztrząsać jakąś błahostkę? Kierowca nie może wypić? Stała się komuś jakaś krzywda? NIE! Przestańcie czepiać się kierowców, przecież samochodem nie można zrobić NIKOMU krzywdy!