W listopadzie bieżącego roku w oficynie przy ul. Piotrkowskiej 35 powstał nowy salon dekoracji wnętrz Visage Home.

Salon zajmuję się wykonywaniem naklejek na ściany, okna i drzwi, laptopy i sprzęt RTV oraz na inne podłoża, takie jak: kabiny prysznicowe, lustra, samochody, itp. Naklejki to nie tylko ozdoba ścian i mebli, ale również możliwość odświeżenia każdego wnętrza. Produkty znajdujące się w ofercie salonu wykonane są z wysokiej jakości niemieckich materiałów odpornych na wodę oraz wysokie temperatury.

W głównej roli – natura oraz … Michael JacksonJak zapewnia współwłaściciel sklepu – klienci dokonujący zakupu w Visage Home najczęściej wybierają naklejki prezentujące naturę, przeważnie duże drzewa, jednakże ostatnio popularne były zamówienia na zdjęcia z gwiazdami, m. in. z M. Jacksonem oraz M. Monroe. Właściciele Visage Home zapewniają, że są w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym zamówieniom składanym przez swoich klientów – w ofercie sklepu znajduję się ponad 2000 wzorów. W przypadku braku wymarzonego przez kupującego wzoru, firma jest w stanie przygotować ornamenty ścienne oraz szablony według życzenia klienta.


Dodatkowo, wykwalifikowani doradcy udzielą klientom wszelkich potrzebnych informacji dotyczących późniejszego przyklejania oraz konserwacji naklejek.


Gorąco zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego salonu!


Salon Visage Home
Łódź, Piotrkowska 35 (w oficynie)
Tel. 533-520-151

Godz. otwarcia
Pn – pt 10-18
Sob 10-15

Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku