28 września w klubie Wytwórnia usłyszymy muzykę z gry „Wiedźmin”. Utrzymane w klimacie folk i fantasy przedstawienie będzie miało wyjątkowo bogatą oprawę.

Grupa Percival, współtwórca muzyki do gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”, wyrusza w trasę koncertową z niezwykłym spektaklem muzycznym „Wild Live Hunt”. 28 września zespół zawita do Łodzi. Koncert w klubie Wytwórnia przy ul. Łąkowej 29 rozpocznie się o godz. 19.

Podczas „Wild Live Hunt” grupa zaprezentuje utwory wykorzystane w grze „Wiedźmin”, w większości w ich pierwotnej, oryginalnej, stworzonej przez siebie wersji. Specjalnie na potrzeby spektaklu przygotowano projekcje zawierające fragmenty gry oraz niepublikowane nigdzie indziej materiały video. Wyjątkową atmosferę podkreśli wspaniałe oświetlenie oraz niesamowite popisy taneczno-akrobatyczne Teatru Avatar - grupy, która ma na swoim koncie wystepy m.in. w Dubaju, Rumunii, Niemczech, we Włoszech oraz na wszystkich stadionach podczas Euro 2012. Wszystko to okraszone stylowymi strojami i scenografią nawiązującą do klimatu gry Wiedźmin.

Przedstawienie „Wild Live Hunt” to gratka nie tylko dla fanów gier komputerowych, ale także dla wszystkich miłośników pięknej muzyki, wspaniałych głosów, ciekawego instrumentarium, tańca oraz klimatów folk i fantasy.

KONKURSJeśli chcielibyście wybrać się na koncert „Wild Live Hunt” w łódzkiej Wytwórni, opiszcie w kilku zdaniach muzykę zespołu Percival. Autorzy najciekawszych odpowiedzi otrzymają podwójne zaproszenia na koncert.

Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi!

Odpowiedzi wraz ze swoimi danymi (imię, nazwisko) należy przesyłać na adres e-mail: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w temacie wpisując Konkurs - Percival.

Konkurs potrwa do czwartku 21 września do godziny 14.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mailową.

Powodzenia!

Czytaj także

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

ŁKS (gość)

WSZYSCY NA ŁKS!!!! Zapraszam wszystkich w najbliższą niedzielę (16:30) na kolejny mecz 2 ligi z GKS Bełchatów, są jeszcze bilety na wszystkie sektory! Warto zobaczyć kolejne zwycięstwo w małych derbach regionu!