Percival Schuttenbach w Łodzi Percival Schuttenbach w Łodzi

Muzyka z Wiedźmina 3 zabrzmi w Łodzi w klubie Scenografia

Percival Schuttenbach znany jest z muzyki do gry Wiedźmin 3. W Łodzi zespół zagra koncert w ramach trasy Mniejsze Zuo Tour 2015. Percival Schuttenbach wystąpi w klubie "Scenografia".

Koncert Percival Schuttenbach odbędzie się w Łodzi w niedzielę. Początek o godz. 20 w klubie Scenografia (ul. Zachodnia 81/83).

Percival Schuttenbach, kojarzony przede wszystkim z udziału w soundtracku do gry "Wiedźmin 3". Zespół jest jednym z najpopularniejszych polskich wykonawców sceny folk-metalowej i medieval-folkowej.Niesamowite show tworzą na scenie trzy multiinstrumentalistki i wokalistki (Katarzyna Bromirska, Joanna Lacher, Christina Bogdanova) z gitarzystą i wokalistą Mikołajem Rybackim oraz perkusistą Andrzejem Mikitynem.

Bilety na koncert Percival Schuttenbach kosztują 40 zł.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!