Polskie Radio przeprasza Peję Polskie Radio przeprasza Peję

Polskie Radio przeprasza Peję (© Archiwum)

Poszło o mem opublikowany na profilu społecznościowym "CzwórkI" stacji radiowej Polskiego Radia.

Kilka dni temu Czwórka Polskie Radio zamieściło na swoim profilu mem oparty na zdjęciu ze ślubu Pei i Pauliny Andrzejewskiej. Zdjęcie opatrzono podpisem "Tak. Chcę twojego hajsu". To wzburzyło poznańskiego rapera.

Z cyklu prawdziwe oblicza polskich mediów. W dodatku publicznych. Droga Czwórko, oczekujemy przeprosin. Wykasowanie postu ze strony nie załatwia sprawy

- napisał Peja na swoich Facebooku.

Z cyklu prawdziwe oblicza polskich mediów. W dodatku publicznych. Droga Czwórko oczekujemy przeprosin. Wykasowanie postu ze strony nie załatwia sprawy.

Posted by Peja Slums Attack on 10 czerwca 2015
Stacja na swoich Facebooku w środę przeprosiła artystę.

"Nie było naszym zamiarem naruszenie Państwa dóbr osobistych, obrażenie Państwa, a w szczególności dotknięcie uczuć Pani Pauliny Andrzejewskiej oraz wpisywanie się w nurt internetowego hejtu, który sami zwalczamy, między innymi poprzez informowanie naszych słuchaczy o skutkach, jakie może wywoływać" - napisała Czwórka.

Serdecznie przepraszamy za to, że 6 czerwca 2015 na naszym profilu na portalu Facebook zamieściliśmy zdjęcie ze ślubu Pa...

Posted by Czwórka on 10 czerwca 2015


Jakie to szczere - aż się wzruszyłem :) Czwórki nie polecam

- skomentował Peja.

Aktualności muzyczne

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!