Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nie pchają się na afisz, są skromni i wcale nie zależy im na reklamie. To, co robią dla Łodzi jest bezinteresowne i pożyteczne zarówno dla mieszkańców, jak i promocji samego miasta i tradycji z nim związanych. Ruszamy z akcją "Patriotycznie Zakręceni". Szukamy lokalnych patriotów!

Szukamy osób dbających o swoje najbliższe otoczenie, angażujących się w społeczne inicjatywy, wspierających lokalne społeczności, kultywujących tradycje regionalne.

Zgłaszajcie takie osoby, stowarzyszenia czy organizacje z Waszego otoczenia.

Pierwszych niesamowitych łodzian już mamy. Ale pokażmy, że takich ludzi jest więcej!

Kandydatów należy zgłaszać do 18 grudnia. Zgłoszenia przyjmujemy -> TUTAJ.

Głosowanie rusza 19 grudnia!

Głosujcie na Patriotycznie Zakręconych: GŁOSOWANIE

Lista kandydatów- Lokalni patrioci w Łodzi


Komentarze (20)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Alek (gość)

Zgłaszam na "patriotycznie zakręconych" (z dopiskiem a kuku) tych wszystkich komentatorów z bożej łaski.

Aga (gość)

TURPISTYCZNA ŁÓDŹ - zapraszamy na codzienną porcję najbardziej masakrycznych zdjęć z Łodzi. Trzymajcie się mocno foteli :)

Łódź bez ściemy - tylko u nas!

PLATON (gość)

Takiego czuba nie można znieważyć, sam się ciamajdo znieważyłeś brakiem kultury osobistej ofiaro losu

Sadol (PLATON)

Należy w tym miejscu przytoczyć treść art. 216 § 1 Kodeksu karnego, zgodnie z którym „kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”. Przypominam "ci" że internet nie jest anonimowy.

PLATON (gość)

Ludzie ale macie popaprane w tych głowach szok już chyba większych głupot tu napisanych nie widziałem ale może są jeszcze wieksze cymbały niż na tym forum , nie wiem co wam radzic bo o rozum to już za póżno

PLATON (gość)

Ludzie ale macie popaprane w tych głowach szok już chyba większych głupot tu napisanych nie widziałem ale może są jeszcze wieksze cymbały niż na tym forum , nie wiem co wam radzic bo o rozum to już za póżno

POpapraniec (gość)

wzór patrioty promowany przez KE, Wyborczą i inne ciotki POprawności POlitycznej to czarnoskóry gej, wyznający islam, oddający dzieci na wychowanie pedofilom i poddający się eutanazji.

Dobromił (gość)

Pomysł jest bardziej przebiegły.
Chodzi o poznanie lokalnych, aktywnych ludzi, którzy chcą coś zmienić. Gładką gadką zjednać ich i przekonać do PO. Następnie zaprząc do rydwanu PO z nadzieją, że poprawią notowania i pomogą wygrać w wyborach.

Rządzić będą po staremu stare wyjadacze - dowódca i woźnica z batem; konie są tylko po to aby ciągnąć pod stromą górę wóz. Kto będzie słabo ciągnął wóz załadowany starymi działaczami, to bacikiem go, bacikiem.

Nic więcej z tego artykułu nie wyczytacie. :):):)

Dobromił (gość) (heksogen)

W tym co piszesz niewątpliwie coś jest.
Nie ma głupich, pozostaję w ukryciu. Dla zmyłki zapiszę się do partii Palikota i zacznę chodzić w sukience. :):):)
Za dobrą radę dałem dużego "+".