Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Fundacja Pogranicze zaprasza w dniach od 13 do 15 sierpnia do Krasnogrudy i Sejn na spotkanie w szóstą rocznicę śmierci Czesława Miłosza.

Podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się niewielki sympozjon z cyklu ”W kręgu Miłosza”. Tym razem tematem przewodnim debaty będzie pytanie ”Czyj jest Miłosz?”.
Osobna część spotkania poświęcona będzie zbliżającej się setnej rocznicy urodzin Noblisty i projektowi Rok Miłosza 2011.
Udział w spotkaniu zapowiedzieli m.in. Irena Grudzińska-Gross, Birute Jonuskaite, Julia Marczyńska-Stoyanova, Rasa Rimickaite, Elżbieta Szczepańska-Dąbrowska, Barbara Toruńczyk, Eigidijus Aleksandravicius, Algirdas Avižienis, Andrej Chadanowicz, Andrzej Franaszek, Grzegorz Gauden, Paweł Huelle, Jerzy Illg, Piotr Kłoczowski, Mindaugas Kvietkauskas, Paweł Potoroczyn, Tomasz Różycki, Andrzej Strumiłło, Tomas Venclova, Cezary Wodziński.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!