Paddy Kelly w Łodzi zagrał koncert w piątek w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym "Lutnia". Koncert Paddy'ego Kelly w Łodzi był jednym z trzech koncertów jakie artysta zagra w ramach trasy Solo and Unplugged.

Paddy Kelly to lider popularnego w latach 90. zespołu The Kelly Family. Paddy Kelly w Łodzi podczas akustycznego koncertu wykonał piosenki z repertuaru The Kelly Family oraz covery Bruce'a Springsteena, Boba Dylana oraz tradycyjne pieśni folkowe.

Paddy Kelly w Łodzi. Koncert w Lutni Solo and UnpluggedKomentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kasia (gość)

Byłam na koncercie we Wrocławiu,było super!!! Gdybym miała szanse iść jeszcze raz,poszłabym bez wahania.Niesamowite przeżycie. Paddy jest człowiekiem o pięknym głosie i pięknym wnętrzu...POLECAM !!!!

Asia (gość)

Koncert był wspaniały!:)
chciałam natomiast zwrócić uwagę autorowi artykułu ,że nie ma czegoś takiego jak "tradycyjne pieśni folkowe"- jest to błąd merytoryczny.

gość (gość)

do kamieniołomów może pomyśl o wycieczce dla siebie... a normalnemu człowiekowi daj spokój. może sam masz zapędy, o których wspominasz, bo osoba, której ubliżasz, takowych nie posiada.