(© materiały prasowe )

Odwołanie firmy Mostostal Warszawa w sprawie wyboru wykonawcy na budowę orientarium w Łodzi zostało odrzucone przez Krajową Izbę Odwoławczą.

Poinformowała o tym w piątek Maria Kaczmarska, rzecznik Miejskiego Ogrodu Zoologicznego, w którym w ciągu 3 lat ma zostać zbudowane orientarium. Zarząd zoo, czeka teraz na uprawomocnienie się wyroku KIO, co pozwoli na podpisanie umowy z wykonawcą inwestycji. Najkorzystniejszą ofertę w przetargu (od którego wyniku odwoływał się Mostostal) złożyły Mosty Łódź S.A. Ta firma jest gotowa zaprojektować i zbudować orientarium za 262 mln zł.

Czytaj także

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

CXXXVIII

A ja uważam, że w Łodzi jest za mało kościołów. Pani Hanno w kościoły trzeba iść. Przecież tam za wejście pobierana jest opłata, wiec biznes jak ta lala. Może sama pomyśle o takiej firmie. Myśle, ze przy opłacie 5 zł od duszy by sie opłacało, bo podatek zerowy wkoncu.

Jola (gość)

Czy na prawdę potrzeba tu budować więzienie dla tych biednych zwierząt, w dodatku za takie góry pieniędzy?
Czy Prezydent Hanna Z. nie może znaleźć dla konkubenta bardziej przydatnego i humanitarnego podwykonawstwa inwestycji ?

Hovno-orientarium (gość)

już to czuję jakieś ptaki i inne badziewne jaszczurki których nikt nie chce oglądać ehh nuuuuda