(© arch. Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Czwartek (24 listopada) to trzeci dzień zmagań przyszłych maturzystów. Dziś licealiści pisali próbną maturę z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego. Próbne egzaminy maturalne przygotowało pedagogiczne Wydawnictwo Operon. Skończyliście już pisać? Napiszcie jak Wam poszło?

Dziś języki obce. Maturzyści mogli wybrać, z którego języka chcą pisać próbną maturę przygotowaną przez Operon. Do wyboru mieli: język angielski, francuski, rosyjski i niemiecki.

Czwartkowe próbne matury z języków obcych rozpoczęły się o godzinie dziewiątej. Egzamin na poziomie podstawowym trwał 120 min, w zakresie rozszerzonym 70 min dłużej (II część egzaminu).

Jesteście już po egzaminie? Piszcie, jak Wam poszło.Operon próbna matuta z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego - arkusze, pytania, odpowiedziOdpowiedzi do próbnej matury z języków obcych dostępne będą w piątek (25 listopada) o godzinie 15.00 na stronie www.probnamatura.pl

Sprawdź odpowiedzi:
- język polski
- ">matematyka


Zobacz, jak wyglądały ubiegłoroczne testy maturalneWszystko o próbnych maturach Wydawnictwa Operon

HARMONOGRAM PRÓBNEJ MATURY Z OPERONEM:22 listopada 2011 roku, godz. 9.00 – próbna matura z języka polskiego w zakresie podstawowym, czas trwania: 170 min;

23 listopada 2011 roku, godz.9.00 – próbna matura z matematyki w zakresie podstawowym, czas trwania: 170 min;

24 listopada 2011 roku, godz. 9.00 – próbna matura z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego w zakresie podstawowym (czas trwania: 120 min) i rozszerzonym (czas trwania: 120 min część I i 70 min część II);

25 listopada 2011 roku, godz. 9.00 – próbna matura w zakresie rozszerzonym z matematyki i języka polskiego (czas trwania: 180 min) oraz przedmiotów dodatkowych: historii, WOS-u, biologii, chemii, geografii, fizyki i astronomii w zakresie podstawowym (czas trwania: 120 min) i rozszerzonym (czas trwania: 180 min – historia, WOS, 150 min – pozostałe);

Komentarze (21)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

sayalia (gość) (once.93)

Redakcja rosyjskiej gazety prosi Cię o relację z wycieczki do Moskwy i Petersburga, na której byłeś. Napisz list do redakcji.

No i były kwestie które trzeba poruszyć :)

dm (gość)

Był opis wydarzenia z dzieciństwa, które miało wpływ na teraźniejszość, rozprawka "for and against" o najpopularniejszym wg ciebie portalu społecznościowym, opowiadanie - napisali pierwsze zdanie i trzeba było ułożyć resztę.

Zuzia (gość)

Matura próbna z niemieckiego była trudna. Mam same 6 z niemieckiego ale to co dzisiaj dali na maturze to mnie zszokowało.. Słuchowisko było niewyraźne i za szybko mówiono.. Większość odp musiałam strzelać. Z listem totalnie mnie zaskoczyli...Mam nadzieję, że prawdziwa matura będzie łatwiejsza;)

Kamila (gość)

Z angielskiego list i zaproszenie były łatwe, ale słuchanie i czytanie.. Ze słuchania nic prawie nie rozumiałam, gdzie zazwyczaj mam czwórki ;). Porażka jednym słowem.

nh (gość)

Ja się cieszę, że była trudna. Żałuję tylko, że nie było listu oficjalnego, bo mogą dać na prawdziwej. Prawdziwa matura trudniejsza nie będzie, tylko żeby listu nie zmieniali.