Młodzi ludzie mogą zatrudnić się m

Młodzi ludzie mogą zatrudnić się m.in. przy rozdawaniu ulotek i gazetek reklamowych. (© fot. Paweł Lacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Młodzieżowe Biuro Pracy OHP w Łodzi posiada około 400 ofert pracy na wakacje dla młodzieży. Latem młodzi ludzie mogą znaleźć zatrudnienie m.in. przy pakowaniu żyletek czy płatków śniadaniowych, na budowach, w telemarketingu, przy kolportażu gazetek reklamowych, w piekarni, w zakładzie mięsnym.

Agnieszka Michałowska z Młodzieżowego Biura Pracy OHP w Łodzi mówi, że dziennie zgłasza się około 50 młodych osób.

Młodzieżowe Biuro Pracy OHP oferuje zatrudnienie osobom w wieku od 16 do 26 lat, które nadal się uczą. Najwięcej ofert jest dla pełnoletnich.

Na ok. 11 zł brutto za godzinę mogą liczyć pracujący w nocy. W dzień można zarobić ok. 8 zł brutto za godzinę. Najsłabiej opłacane jest roznoszenie ulotek (ok. 6 zł brutto za godzinę).

Przykładowe oferty pracy Młodzieżowego Biura Pracy OHP:
pracownik budowlany (cieśla, betoniarz, zbrojarz, murarz i ich pomocnicy) - 9 zł brutto/godz.
• pracownik produkcji (piekarnia) - 9,35 zł brutto/godz. w dzień i 11,22 zł brutto/godz. w nocy
• pracownik produkcji (pakowanie żyletek) - 8,75 zł brutto/godz.
• pracownik produkcji (zakłady mięsne) - 1100 zł brutto/miesiąc
• pracownik myjni samochodowej - 8,60 zł brutto/godz.
• pracownik obsługujący wjazd na targowisko - 8 zł brutto/godz.
• kolporter gazetek reklamowych - 200-250 zł brutto/miesiąc (praca raz w tygodniu)
• hostessa - 7 zł netto/godz.
• telemarketer - pensja do uzgodnienia
- sprzedawczyni/barmanka - pensja do uzgodnienia.

Komentarze (33)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Maciek (gość)

Witam !! Mam 16 lat i wraz z dwoma koleżankami poszukujemy pracy na terenie województwa łódzkiego w okresie wakacyjnym. Jesteśmy punktualni i solidni. Zainteresowanych proszę o propozycje pracy na poniżej podanego maila: maciekdybala9053@gmail.com z góry dziękuję !

Barbara Halak (gość)

Witam
W koncu czerwca koncze 16 lat i chcialabym sie podjac na okres wakacyjny pracy.Jestem obowiazkowa i kompetentna do pracy z innymi.Z checia przyjme oferty na dzien,najchetniej do produkcji,ale nie pogardze innymi propozycjami.
Mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie mojej oferty.
Pozdrawiam

Agniecha (gość)

Witam. Mam na imię Agnieszka, mam skończone 16 lat i poszukuję pracy dorywczej w weekendy, ponieważ jeszcze się uczę. e-mail agaasia1@o2.pl

Zuzia (gość)

Witam. Mam na imię Zuzi i mam skończone 17 lat. Intersuje mnie jakaś praca dorywcza ponieważ jestem w trakcie nauki. Poszukuje pracy nie tylko na wakacje. Interesuje mnie każda oferta. Mój e-mail zu081997@gmail.com

Daria (gość)

Witam mam na imię Daria potrzebuje pracy nie tylko na okres wakacyjny, ciezka sytuacja rodzinna. Mam skończone 16 za miesiąc 17. Kontakt daruskaaa1910@hotmail.com

Justyna (gość)

Witam, mam na imię Justyna, mam skończone 18 lat i poszukuję pracy na okres wakacyjny ( pakowanie żyletek ).
Proszę o kontakt - rtskax3@gmail.com

MateuszK. (gość)

Witam jestem Mateusz mam skończone 16 lat szukam pracy na okres wakacyjny ,pakowanie żyletek lub roznoszenie ulotek. Proszę o kontakt 795566399

Anita (gość)

Dzień dobry , mam na imię Anita oraz mam skończone 17 lat (za miesiąc 18). Poszukuje pracy na okres wakacyjny , pakowanie żyletek lub roznoszenie ulotek . Proszę o kontakt e-mail anitagrosiak@wp.pl lub nr. tel. 609-069-766

Kępka (gość)

Dzień dobry , mam na imię Natalia oraz skończone 16 lat . Poszukuje pracy na okres wakacyjny , pakowanie żyletek lub roznoszenie ulotek . Proszę o kontakt e-mail klaudia822@o2.pl lub tel .887-775-692

Karolina (gość)

Dzień dobry, mam na imię Karolina oraz skończone 17 lat. Poszukuje pracy na okres wakacyjny, roznoszenie ulotek lub hostessa. Proszę o kontakt e-mail:
kotek52a@interia.pl

Kot Schrodingera (gość)

Dzień dobry. Mam na imię Weronika, mam skończone 16 lat i szukam pracy na czas wakacyjny do roznoszenia ulotek. Kontakt:
transcentendencja@gmail.com
795-297-511

Sandra (gość)

Dzień Dobry :)
Mam na imię Sandra 17 lat i poszukuję pracę na okres wakacyjny.
Adres e-mail sandra_szymczak8@wp.pl

Mateusz (gość)

Witam.
Mam na imię Mateusz(16lat) i poszukuje pracy na czas wakacyjny do roznoszenia/rozdawania ulotek.Jestem w pełni dyspozycyjny i rzetelny.Jeżeli znalazłaby się dla mnie praca prosiłbym kontakt:694-930-452.Z góry dziękuje.
Mam nadzieje że pracodawca będzie również rzetelny w stosunku do mojej pracy.

Angelika (gość)

Witam.
Mam 16lat poszukuje pracy na okres wakacyjny. Jestem w pełni dyspozycyjna. Doświadczenie mam już jako kelnerka a także barmanka.
Adres e-mail Andziula12665@wp.pl
Tel; 690297267.