(© Artur Kostkowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W czwartek rozpocznie się 7. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Fashion Week w Łodzi to pokazy, showroomy, szkolenia i wystawy. Od czwartku do niedzieli podczas Fashion Week spodziewanych jest ponad sześć tysięcy gości z całego świata. Przyjadą do Łodzi by obejrzeć premierowe kolekcje rodzimych projektantów.

Główne wydarzenia będą zlokalizowane w pofabrycznych przestrzeniach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Tymienieckiego oraz nowoczesnych namiotach pokazowych na Księżym Młynie.

W 2012 roku organizatorzy Fashion Week Poland w Łodzi nawiązali współpracę ze światową agencją IMG Fashion, która organizowała tygodnie mody w Nowym Jorku, Londynie czy Berlinie oraz wydarzenia takie jak SuperBowl. Amerykanie dostrzegli potencjał w Fashion Week Poland i zdecydowali się na kilkuletnią współpracę z FashionPhilosophy.

FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi już w październikuŹródło: Startuje Fashion Week. Na wybiegu w Łodzi jak w Nowym Jorku

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!