Od przyszłego tygodnia teoretyczne egzaminy na prawo jazdy będą odbywać się na nowych zasadach. Pytania egzaminacyjne można już kupić w wydawnictwach specjalizujących się w temacie nauki jazdy. Powstały one na podstawie nowego rozporządzenia ministerstwa transportu. Prezentujemy pytania dzięki uprzejmości wydawnictwa Liwona oraz SPH Credo.

Nowe egzaminy teoretyczne będą składać się z 32 pytań. 20 z nich dotyczyć będzie zagadnień z wiedzy podstawowej. W tej grupie zagadnień znajdziemy:

- 10 pytań o wysokim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego
- 6 pytań o średnim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu
- 4 pytania o niskim znaczeniu dla bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego.

Kolejne 12 pytań to już wiedza specjalistyczna. Tutaj mamy 6 pytań o wysokim znaczeniu dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, 4 pytania o średnim znaczeniu oraz 2 pytania o niskim znaczeniu dla bezpieczeństwa lub porządku ruchu drogowego.

Czytaj więcej: Egzamin na prawo jazdy na nowych zasadach [ZOBACZ PYTANIA]


Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji


Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Instruktor (gość)

Zapraszamy wszystkich kursantów, oraz osoby chcące zdać egzamin teoretyczny na prawo jazdy do pobrania najnowszej, uaktualnionej bazy pytań na egzamin teoretyczny kat.B!
Pytania są dostępne bez odpowiedzi, z odpowiedziami ,oraz z filmikami egzaminacyjnymi! Gorąco polecam! http://downloaded.pl/pobierz/egzaminprawojazdyteo?

Kamil (gość)

Cześć, tutaj możecie pobrać Program z nowymi testami na prawo jazdy kategoria B. Zapraszam: http://hostujmy.pl/download/18410/2IxNWQ

Abarot (gość)

Jeżeli zdjęcia w drugim programie do nauki jazdy wyglądają jak tu, prawdopodobnie robiono je pralką Frania albo aparatem Zorka 5. Przecież takiej widoczności na drogę nie ma w Fiacie 126p podczas deszczu, chyba że po kliku głębszych. I za taką lipę ma ktoś zapłacić? Szkoda że w RP nie ma tak jak w innych krajach. Gdzie kursant dostaje broszury, podręczniki i płyty CD z instytucji gdzie zdaje prawo jazdy.

Andrzej (gość)

Te pytania na bank stworzył leming jeżdżący Autobusem i chyba Tirem, bo widać, że ma straszny problem i uraz do kierowców osobówek! Żenada!