Z końcem roku mają zakończyć się prace nad budową dwóch nowych gmachów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Centrum Nauki i Sztuki oraz Centrum Promocji Mody będą miały łączną powierzchnię około 10 tysięcy m kw.

Czytaj także

  Komentarze (12)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Komentator (gość)

  A koszta tego ? bo wiem ,że pisaliście kiedyś ale teraz już nie. A z tego co wiem to podobno troszkę przepłacono i teraz pytanie kto za tym stoi i czy ktoś to sprawdzi. Dodam też że projekt mi sienie podobał jak to stoi już tym bardziej mi się nie podoba. Gdzie tu jedność z budynkiem Akademii Sztuk Pięknych ? Widać mamy słabych projektantów albo po prostu "pocioty" zajmują się czymś co ich przerasta.

  emma (gość)

  Ja nie z branży. Gdzie postawiono te dwa koszmary? Fakt, że przydałby się jakiś bliższy opis, bo ja z tą "piękną" uczelnią kojarzę tylko takie "akwarium" w okolicach cmentarza na Dołach.

  gość (gość)

  Fajnie zobaczyć, jak moja dawna szkoła się ładnie rozwija :-) Jak już te budynki będą oddane do użytku, to chętnie pójdę pozwiedzać, jeśli będę mieć taką możliwość :-)

  tubylec (gość)

  Porażka architektoniczna.
  Czy naszych architektów stać tylko na takie koszmarki?

  I jeszcze ta kolorystyka...

  zlosliwiec (gość)

  "aula wyposażona w blisko setkę ekranów akustycznych". Dlaczego nie ma informacji o ilosci srub i gwozdzi uzytych do budowy? To rownie "istotne" jak ta liczba ekranow akustycznych. No to sie dorobilismy pokolenia "wybitnych" dziennikarzy...

  zlosliwiec (gość)

  Zamiast dowiedziec sie z podpisow, co znajduje sie na zdjeciach, mozemy sobie przeczytac "Jakub Pokora". Gratuluje "profesjonalizmu" panie Jakubie.

  jol (gość)

  i po kiego te dwa nowe gmachy tutaj? to już nie można było zainwestować w podobne projekty na terenie województwa??? Co? tam mieszkają ludzie bez talentu, ambicji i kultury????? Ehh ten wasz łodziocentryzm kiedyś wam wyjdzie bokiem

  wacek (gość)

  Piękne są te blaszaki, architektura na miarę naszych możliwości.

  POmysły i przemysły kreatywne będą się rozwijać.