Bramkarz Sebastian Nowak Bramkarz Sebastian Nowak

Bramkarz Sebastian Nowak (© fot. Arkadiusz Gola)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kontuzja piłkarza Górnika Sebastiana Nowaka, który w meczu w Gorzowie po zderzeniu z rywalem stracił przytomność i został odwieziony do szpitala, na szczęście nie okazała się zbyt poważna.

- Wszystko jest OK. Właśnie jestem po tomografii, która wykazała, że wewnątrz głowy nie doszło do żadnych zmian. Jedynie mój wygląd uległ małej zmianie, bo oczy mam jakby pomalowane - uspokaja kibiców bramkarz Górnika.

Zawodnik, który ma rozbity łuk brwiowy, wczoraj, podobnie jak cała zabrzańska drużyna, miał dzień wolny, ale dziś zamierza wznowić treningi.

- Czuję się już dobrze i chyba nie będzie większych przeciwwskazań, bym wystąpił w niedzielnym meczu z Podbeskidziem - dodał Nowak.

Dziś o godz.12.00 w Salonie Sprzedaży przy ul. Wolności 282C w Zabrzu odbędzie się premiera kolekcji szkolnej klubu pod hasłem "Pierwszy dzwonek z Górnikiem". W sprzedaży mają pojawić się m.in. plecaki, zeszyty, piórniki, worki, ołówki i długopisy z logo zabrzan.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!