Jest to nowoczesna metoda, która w leczeniu wykorzystuje naturalne fale elektromagnetyczne emitowane przez komórki organizmu. W założeniach tej metody wykorzystuje się wchodzące w skład indywidualnego dla każdego człowieka spektrum drgań jego tkanek fizjologicznych i patologicznych. Aparat BRT identyfikuje te drgania a następnie wysyła do organizmu impulsy, które mają wzmocnić zdrowe oddziaływania, a wytłumić lub wyeliminować nieprawidłowe.

Możesz wyzdrowieć dzięki falom.

Metoda BRT jest całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna dla pacjenta. Terapia BRT jest pomocna i bardzo skuteczna w leczeniu: bóli kręgosłupa, stawów, rwy kulszowej, schorzeń układu krążenia, pokarmowego, oddechowego, mięśniowego i nerwowego (nerwice lękowe, depresje). Leczenie metodą BRT – to leczenie bez lęków, bezbolesne, bezinwazyjne, bez skutków ubocznych, tak dokuczliwych przy leczeniu metodami konwencjonalnymi. Aparat BRT jest bezpieczny, posiadamy dla niego najwyższy europejski certyfikat ISO 9002 dla sprzętu medycznego. Gdy nie pomagają tabletki i zastrzyki, skorzystaj z BRT.

ALERGIA - CHOROBA CYWILIZACJI

W gabinecie biorezonansu i medycyny wykonujemy testy alergiczne na 250 najpopularniejszych alergenach, takich jak: pokarmowe, wziewne, roztocza, spożywczo - chemiczne itd. Wykonanie testów alergologicznych jest bezbolesne, bezinwazyjne i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Testy wykonywane naszą metodą szczególnie polecamy przy diagnozowaniu alergii u małych dzieci i niemowląt. Wykonywane w ten sposób badanie jest całkowicie bezbolesne, bezstresowe, co jest dla małego dziecka bardzo istotne.


OTYŁOŚĆ

Rewelacyjna metoda poprawiająca przemianę materii z uwzględnieniem spalania nadmiaru tłuszczu w organizmie oraz zmniejszająca apetyt.


RZUĆ PALENIE

Terapia BRT daje rewelacyjny efekt w likwidowaniu nałogu palenia (skuteczność 90%). Pozbawia ona pacjenta głodu nikotynowego. Cała terapia to jednorazowy zabieg, po którym palacz całkowicie traci ochotę na papierosa.

Zobacz wizytówkę firmy


GABINET BIOREZONANSU - BRT – W ŁODZI
Adres : Łódź, ul. Piotrkowska 235
Telefon : (42) 636-96-96
Godziny : 09:00 - 17:00
www.odczulanie.pl