Niedzielny (25 września) piknik w parku na Zdrowiu dostarczył łodzianom pirackich atrakcji. Całe rodziny bawiły się w przeciąganie liny, uczyły cyrkowych sztuczek i przede wszystkim... spędzały razem czas.

Zobacz także relację z Pikniku Dawnych Gier i Zabaw w Parku Staromiejskim


Niedziela (25 września) w parku im. Piłsudskiego na Zdrowiu upłynęła pod znakiem Pikniku Pirackiego. Tuż po godzinie trzynastej, w okolicy największego ze stawów, nieopodal siedziby klubu kolarskiego "Tramwajarz" pojawił się Pirat Barnaba i jego współtowarzysze, którzy przez trzy godziny zapewniali najmłodszym liczne atrakcje.

Na najmłodszych gości czekała specjalnie przygotowana ściana, na której maluchy jak i te trochę starsze dzieci, mogły do woli zapełniać przestrzeń wytworami swojej wyobraźni. Każdy z milusińskich mógł także umalować swoją buzię specjalnymi farbami, pomalować bluzkę czy też zobaczyć jak czerpie się papier.

Ponadto, organizatorzy przygotowali program artystyczny "Zostań prawdziwym piratem", a dla bardziej aktywnych specjalną przestrzeń cyrkową, w której można było przećwiczyć akrobacje na trapezie, żonglerkę, chodzenie po linie oraz niezwykle widowiskowy taniec na chuście wertykalnej. Oprócz tego nie zabrakło atrakcji w postaci szczudlarzy, którzy wzbudzali ogromne zainteresowanie wśród najmłodszych. Ponadto puszczane były ogromne mydlane bańki, a w przeciąganiu liny sprawdził się nie jeden marynarz.

Czytaj codziennie: MMŁódź.pl/Wiadomości


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Agata Dawidowicz (gość)

Ahoj Piraci!. Organizator Pikniku "Piraci na Zdrowiu" - Fundacja FORM.ART oraz partnerzy organizatora: Ośrodek Kultury "Górna" i Carnival - Otwarta Przestrzeń Cyrkowa dziękują wszystkim Piratom i Piratom za niedzielne szaleństwo w Parku na Zdrowiu!:)