Natalia Piguła walczy dzisiaj o finał konkursu Miss Polonia

Natalia Piguła walczy dzisiaj o finał konkursu Miss Polonia (© Artur Kostkowski)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W piątek wieczorem w Białymstoku odbędzie się półfinał Miss Polonia 2012. O jedno z miejsc w finale walczy 18-letnia Natalia Piguła z Łodzi - jest jedyną przedstawicielką naszego regionu, która pomyślnie przeszła ćwierćfinały Miss Polonia 2012.

We wtorek w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku odbyły się ćwierćfinały Miss Polonia 2012. Uczestniczyły w nich: łodzianka Natalia Piguła (Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2012), kutnianka Anna Kowalska (I wicemiss), Karolina Jaworska ze Strykowa i Anna Łunkiewicz z Głuchowa (z dzikimi kartami od organizatorów konkursu piękności). Zabrakło Justyny Gradek (II wicemiss), która też wywalczyła prawo udziału w ćwierćfinałach Miss Polonia 2012.

Przez wtorkowe sito ćwierćfinałów przedostała się tylko Natalia Piguła. W piątek po południu w Dworze Czarneckiego pod Białymstokiem weźmie udział w półfinale.

Natalia Piguła będzie jedną z 32 kandydatek ubiegających się o finał. Podczas półfinału kandydatki zaprezentują się tradycyjnie w kostiumach kąpielowych, sukniach wieczorowych, a także wystąpią w kostiumach z filmu "Bitwa Warszawska".

W tym roku zniesiony został podział na województwa, z którego pochodzą kandydatki i każda ma równe szanse na awans do finału. W poprzednich edycjach każde województwo miało w finale przynajmniej jedną kandydatkę do korony.

Natalia Piguła ma 176 cm wzrostu, uczy się w XX Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi. Pracuje jako modelka, interesuje się fotografią i modelingiem, a zimą uwielbia jeździć na snowboardzie.
Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

foto (gość)

moze ona po prostu tak fatalnie wyszla tylko na tym zdjeciu i tyle, na zywo podejrzewam lepiej wyglada,inaczej jakby miala wygrac

Loczek :)) (gość) (Kronos)

Zazdrościsz bo sam byś kiedykolwiek chciał mieć taką dziewczynę, ot taka Polska zazdrość, sam wiesz, że nigdy nie doświadczysz takiej dziewczyny, to przynajmniej szpile musisz wbić. Brawo, wracaj do przedszkola :) Pozdrawiam ;)

Wojtek (gość)

Kronos ty jesteś de.il. Znam ją osobiście oraz jej rodziców Renatę i Tomka i są ludźmi naprawdę w porzo i bez układów. Więc życzę Natalce ( ma skromną, słowiańską urodę, bez tapet i szpachli) aby zaszła jak najdalej a najlepiej jakby zdobyła tytuł Miss Polonia 2012.
A ty Kronos jak jesteś taki piękny kozak, to pokaż swojego ryja, albo nie komentuj więcej idi..to !!!

Kronos (gość)

Nie ma najmniejszych szans. Pyzowata buzia, agralne rysy twarzy. Nie wiem komu "dała" lub lodzika zrobiła że wygrała łódzkie eliminacje bo były zdecydowanie ładniejsze kontrkandydatki.