Bandyci, którzy próbowali okraść jedną z lubińskich stacji benzynowych, wpadli na gorącym uczynku. W poniedziałek, ok. godz. 4, weszli do budynku stacji, pobili dwie pracownice, skrępowali je i zamknęli w pomieszczeniu ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Bandyci, którzy próbowali okraść jedną z lubińskich stacji benzynowych, wpadli na gorącym uczynku. W poniedziałek, ok. godz. 4, weszli do budynku stacji, pobili dwie pracownice, skrępowali je i zamknęli w pomieszczeniu gospodarczym.

- By nie wzbudzać żadnych podejrzeń, włożyli służbowe kurtki, a na drzwiach wejściowych wywiesili kartkę z napisem "inwentaryzacja" - opowiada sierżant Sylwia Wilk z lubińskiej policji.
Jedna z pobitych pracownic zdołała jednak zadzwonić do koleżanki, a ta wezwała policję.

Sprawcy, dwaj lubinianie w wieku 19 i 26 lat, zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Trafili do policyjnego aresztu. Za rozbój grozi im kara 12 lat więzienia. Starszy z mężczyzn był już karany za pobicie.
Jedna z pracownic stacji trafiła do szpitala. Po opatrzeniu ran wróciła do domu.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!