Policjanci z posterunku Policji w Olsztynie prowadzą dochodzenie w związku z pobiciem 17-letniego uczestnika jednej z pielgrzymek. Mieszkaniec województwa mazowieckiego, uczestnik pielgrzymki, został bez powodu ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Policjanci z posterunku Policji w Olsztynie prowadzą dochodzenie w związku z pobiciem 17-letniego uczestnika jednej z pielgrzymek.

Mieszkaniec województwa mazowieckiego, uczestnik pielgrzymki, został bez powodu zaczepiony i uderzony pięścią w twarz. Po zdarzeniu zgłosił się na policję w Olsztynie i złożył zawiadomienie o pobiciu go przez nieznanych mu mężczyzn.

Pielgrzymi przed wejściem do Częstochowy nocowali we wsi Żuraw, w gminie Janów. Już po kolacji, około godziny 21.00, kiedy pątnicy przygotowywali się do snu, 17-letni chłopak został zaczepiony przez dwóch 18-latków z okolicy.

- Napastnicy zachowywali się głośno i najprawdopodobniej byli pijani - mówi podinspektor Joanna Lazar, oficer Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie, której podlega olsztyński posterunek.

Obydwaj odpowiedzą teraz za napaść.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!