(© Tomasz Hołod / archiwum Polska Press)

Znamy laureatów XVII edycji konkursu marszałka województwa na najlepsze rozprawy habilitacyjne i doktorskie oraz prace magisterskie i dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim.

O Nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego mogli starać się "obronieni" w roku poprzedzającym wydanie werdyktu absolwenci studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich oraz autorzy habilitacji.

LISTA LAUREATÓW:

Rozprawy habilitacyjne:
* dr hab. Anna Janiszewska - Katedra Geografii Regionalnej i Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego za pracę: „Zachowania matrymonialne i prokreacyjne w Polsce – ujęcie geograficzne” (nagroda w wysokości 16 tys. zł)

Rozprawy doktorskie:
* dr n. med. Paulina Klimkiewicz - Katedra Nefrologii i Nadciśnienia Tętniczego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi za pracę:„Zastosowanie metod kinezyterapii klasycznej, neurorozwojowej Bobath i proprioceptywnego nerwowo-mięśniowego torowania w neurorehabilitacji pacjentów po udarze niedokrwiennym mózgu” (nagroda) w wysokości 8 tys. zł.
* dr Dorota Salska - Katedra Ubioru Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi za pracę: „Kształty Ochronne. Kolekcja bielizny formująca nowe kształty sylwetki dla kobiet po mastektomii piersi” (nagroda w wysokości 8 tys. zł)

Prace magisterskie i dyplomowe:
* mgr Anna Palczewska - Katedra Logistyki Uniwersytetu Łódzkiego za pracę magisterską: „Wpływ drogi S-8 w regionie Łódzkim na przyciąganie inwestycji" (nagroda w wysokości 4 tys. zł)
* mgr Mariola Alwingier - Katedra Polityki Ochrony Zdrowia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi za pracę magisterską „Zarządzanie jakością jako strategia budowania pozycji rynkowej podmiotu leczniczego na przykładzie wybranego niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej" (nagroda w wysokości 4 tys. zł)
* Łukasz Górski - Katedra Wymiany Międzynarodowej Uniwersytetu Łódzkiego za pracę dyplomową: „Wpływ organizacji Wystawy Światowej na gospodarkę lokalną: studium przypadku potencjalnej organizacji EXPO 2022/2023 w Łodzi” (nagroda w wysokości 2 tys. zł)
* Sonia Jach - Instytut Informatyki Politechniki Łódzkiej za pracę dyplomową: „Projektowanie poziomu gry komputerowej jako narzędzie prezentacji i interpretacji dziedzictwa Łodzi” (nagroda w wysokości 2 tys. zł)


Pożar w rektoracie Politechniki Łódzkiej [ZDJĘCIA]:

Studia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!